מוסיף להיות אנוש מצבו של הילד, שנפגע בהצתה ביישוב חורה

עיסא אבולקיען, בן 12, התלווה לאביו לעבודה וביקש ממנו רשות לצאת לתקן את הטלפון שלו. הוא נלכד בלהבות שאחזו בחנות הסלולר ופונה מהמקום כשמצבו אנוש
send whatsapp messsage send FB messsage
זירת ההצתה, הילד עיסא אבולקיען (צילומים מתוך רשתות חברתיות ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א)

מוסיף להיות אנוש מצבו של הילד עיסא אבו אלקיעאן, אשר נכווה אתמול בהצתת חנות סלולר ביישוב חורה. עיסא, בן 12, הלך לתקן מכשיר טלפון בחנות הסלולר הצמודה למוסך, כאשר שלושה חשודים הגיעו לזירה והציתו מוסך סמוך. הלהבות התפשטו במהירות לחנות הסמוכה, בתוכה נלכד הילד.

משפחתו מספרת על ילד שקדן, תלמיד מצטיין, שכל שרצה זה לתקן את המכשיר הסלולרי שלו. משפחתו דרשה מהרשויות, בהן המשטרה, להגביר את הביטחון ביישוב, הסובל מזה זמן רב ממלחמה בין חמולות, שגובה מהתושבים שומרי החוק מחיר כבד.


בשל מצבו הרפואי האנוש של עיסא בן ה-12, שפונה אתמול מחורה, דרגת הכוויות והיקפן שמכסות למעלה מ - 90% משטח גופו,  הוחלט על ידי הצוות הרפואי המטפל להעבירו ליחידת הכוויות הלאומית לילדים בביה"ח ספרא לילדים, בשיבא. ההעברה בוצעה בתיאום מלא בין צוות היחידה לטיפול נמרץ ילדים בסורוקה לבין הצוות בשיבא.

עד כה, המשטרה עצרה 3 חשודים, בהם אחד שנעצר בעיר אילת. החשוד השלישי, גם הוא תושב  חורה כבן 25, הובא היום, ראשון, בפני בימ"ש השלום בבאר שבע.

משעות הבוקר, מנסים נציגי החמולות להביא לרגיעה ביישוב חורה ונציגי משפחות החשודים ניסו להסביר למשפחתו של הילד, כי כלל לא התכוונו לפגוע בו, אך במבחן התוצאה, ילד נפגע באורח אנוש וצוותי רפואה עושים מאמץ להציל את חייו. הבוקר, ראשון, תשובים רבים בחורה הביעו זעזוע מהמקרה - ודורשים מהמשטרה למצות את הדין עם האחראים. ''לא ייתכן שילד יוצא לתקן את הטלפון - ונפגע באורח אנוש בדליקה'', אומר תושב חורה. ''חייבים לחקור את המקרה ולהגביר את הביטחון של כולנו''.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬


​​​​​​​
​​​​​​