חנה בחניית נכים במח' ילדים, לא היה לו רישיון - וחטף קנס כבד

מקומם: נהג בלי רישיון בתוקף הגיע לסורוקה וחנה בהפגנתיות בחניית הנכים במחלקת הילדים. הוא רק לא ידע שבבית החולים פועלים שוטרים סמויים
send whatsapp messsage send FB messsage
חונה בחניית נכים במח' ילדים (צילום: משטרת ישראל)

חנה בחנייה השמורה לנכים במחלקת הילדים בבית החולים סורוקה - ושילם על זה ביוקר: הבוקר, שני, הגיע נהג לחניית מחלקת הילדים בבית החולים סורוקה.תוך הפעלת ביריונות, לדברי המשטרה, הוא חנה בחניית הנכים ויצא מהרכב. הוא לא ידע שבמקום נמצאים שוטרים סמויים מהכוח למאבק בבריונות ביס''מ נגב. בדיקה העלתה כי לא רק שהוא חונה בחניית נכים, גם אין לו רישיון בתוקף. הנהג קיבל דוח בסך 1,750 שקלים ו-8 נקודות. 

בבית חולים סורוקה פועל כוח גדול של שוטרים סמויים, לקח האירועים האחרונים במקום. השוטרים הסמויים בבית החולים מהווים חוליה חשובה במניעת עבירות ואבטחת שלומם של הצוות, המטופלים והמבקרים.

 פקד מתי צרפתי מיס"מ נגב בכוח למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע אומר הערב לברנז'ה חדשות באר שבע והנגב: ''אנחנו פועלים באכיפה גלויה וסמויה גם ברחבי בית החולים סורוקה. מדובר באכיפת עבירת בריונות אשר בצידה גם היבט מוסרי ממעלה ראשונה''.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3FSWzTO
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬