רהט: רשות המסים עיקלה רכבים של חייבי מס

חמישה רכבים עוקלו בגין חובות בהיקף כולל של כ-486 אלף שקל למס הכנסה, שלושה רכבים עוקלו בגין חובות בהיקף כולל של כ-125 אלף שקל למיסוי מקרקעין
send whatsapp messsage send FB messsage
רכבים מעוקלים ברהט (צילום: רשות המסים)

היחידה הארצית לאכיפת הגבייה (הוצאה לפועל) ברשות המסים ערכה הלילה (בין רביעי לחמישי) מבצע אכיפה ברהט, כנגד חייבי מס הכנסה, מע"מ ומיסוי מקרקעין. במהלך המבצע עוקלו 9 רכבים ורכב נוסף עוקל ושוחרר כנגד תשלום. המבצע נערך בליווי שוטרים מתחנת רהט.

חמישה רכבים עוקלו בגין חובות בהיקף כולל של כ-486 אלף שקל למס הכנסה. בנוסף, אחד מהרכבים הללו שוחרר כנגד תשלום. שלושה רכבים עוקלו בגין חובות בהיקף כולל של כ-125 אלף שקל למיסוי מקרקעין. שני רכבים עוקלו בגין חובות בהיקף כולל של כ-501 אלף שקל למע"מ.

מבצעים אלו נערכים כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור. זאת, במסגרת המדיניות של הגברת פעילות האכיפה לשיפור ושימור יכולת ההרתעה, בין היתר על ידי עריכת מבצעי שטח, שמטרתם להביא לדיווחי אמת ולגביית מס אמת ובכך להגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3FSWzTO
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬