צפו: בן 9 נוהג ברכב אביו

המשטרה פתחה בחקירה בעקבות סרטון בו נראה ילד קטן נוהג ברכב באחד מיישובי הפזורה. הערב עוכב לחקירה אביו של הילד, תושב כסייפה
send whatsapp messsage send FB messsage
ילד נוהג ברכב (צילום: רשתות חברתיות / ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

תופעת הילדים הנוהגים ביישובי הפזורה: במשטרת ישראל התקבל סרטון בו נראה קטין נוהג ברכב,  המקרה הועבר לבחינה וטיפול על ידי הגורמים המוסמכים לכך, ובהתאם תיפתח חקירה.

וידאו: ילד נוהג ברכב (צילום: רשתות חברתיות ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


סרטונים בהם נראים ילדים מהפזורה בנגב אינם נדירים. הם עולים בעיקר לרשת הטיקטוק. לא אחת, קרה שבעלי הרכבים לא הבינו מה לא בסדר בילד שנוהג ברכב. במרבית המקרים נפתחו הליכים כנגד בעלי רכבים שגילו חוסר אחריות. 

הערב, שלישי, נודעה לשוטרי תחנת ערוער זהותו של בעל הרכב, תושב כסייפה, והוא עוכב לחקירה בחשד למתן רשות לבנו כבן ה-9 לנהוג ברכב כשאין לו רשיון נהיגה תקף לסוג הרכב.

''אנו רואים בחומרה שימוש בכלי רכב בידי נהגים לא מורשים שמהווים סכנה לסביבתם. משטרת ישראל תמשיך לאכוף את החוק בכל האמצעים העומדים לרשותה במטרה לשמור על שלום הציבור ובטחונו'', אומרים במשטרה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​