צפו: 3 פצועים קשה בקטטה המונית ברהט

כוחות משטרה הוזרמו לשכונה 28 בעיר, בעקבות קטטה המונית במהלכה נדקרו שלושה אנשים. הם פונו לסורוקה במצב קשה. חשש שמשתתפי הקטטה יגיעו ''לסגור חשבון'' בב''ש
send whatsapp messsage send FB messsage
צפו: 3 פצועים קשה בקטטה המונית ברהט כוחות משטרה רבים בשכונה 28 (צילום: רשתות חברתיות / טלגרם עמאר אסדי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

שלושה נדקרו בקטטה המונית בשכונה 28 ברהט. כוחות משטרה רבים פועלים להשלטת הסדר. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח סורוקה 3 פצועים בני 17, 25 ו-41 במצב קשה עם פציעות חודרות בגופם.

וידאו מהזירה (מקור: רשתות חברתיות, טלגרם עמאר אסדי, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


ג'אבר אבו מעפר חובש באיחוד הצלה מסר: "בסיוע חובשים נוספים הענקנו להם סיוע ראשוני ולאחר מכן הם פונו לבית החולים. כמו כן במהלך הטיפול נמסר לנו שישנו פצוע נוסף מזירה נוספת שפונה אף הוא לבית חולים".

אורטל פרלמן שמואלי וג׳ולי קייט מראשי הפורום לקידום הנגב בתגובה לקטטה ברהט: "אנו מודאגות מאוד מעליה ברמת האלימות בדרום גם כאשר היא מתרחשת ברהט ולא רק בבאר שבע. אם מישהו חושב שהבעיה אינה נוגעת לו - טועה. רק לאחרונה הקטטה מרהט זלגה לבית החולים סורוקה במרכז באר שבע ונורו יריות שזיעזעו את המדינה כולה. האלימות לא עוצרת בגבולות הכפרים והיישובים אלא מערבת את כל המגזרים. אנו מצפות מכוחות הבטחון לגדוע את אותה אלימות  בהקדם האפשרי ולצאת למבצע לאיסוף כלי הנשק הלא חוקיים. זהו צו השעה. היום בו נאבד את הנגב קרוב מתמיד".

מסורוקה נמסר: ''לחדר הטראומה במלר"ד סורוקה פונו מרהט 3 פצועי דקירה. שלושתם קיבלו טיפול ראשוני בחדר הטראומה ומוגדרים במצב בינוני. אחד מהם מועבר לחדר ניתוח''.

בבאר שבע למדו את הלקח הקטטה שגלשה לחדר המיון בסורוקה, במהלכה נורה ירי מנשק חם, נזרקו אבנים ונדקרו פורעים. על פי דיווחי גולשים, האבטחה סביב בית החולים הודקה, מתוך חשש שהקטטה תגלוש לתוך העיר.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com