הדרום הפרוע: תושב תראבין נעצר אחרי שדרדר רכב לעבר שוטרים

שוטרים רכובים ערכו חיפוש אחרי נעדר בסיכון בצומת גורל, כאשר החשוד, בן 21 ללא רישיון, התגרה בהם, ניסה להוריד אותם מהכביש, נכנס למנהרה ודרדר את רכבו לעבר שוטר - ופצע אותו
send whatsapp messsage send FB messsage
הדרום הפרוע: תושב תראבין נעצר אחרי שדרדר רכב לעבר שוטרים רכבו של החשוד, שדורדר לעבר אופנועו של השוטר (צילום סלולרי ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

כתב אישום צפוי להיות מוגש היום, חמישי, כנגד תושב תראבין בן 21, אשר ב-18 בנובמבר, במהלך חיפושים אחרי נעדר בסיכון, התעמת עם שוטרים מיחידת האופנועים של יחידת הסיור בתחנת באר שבע ובמהלך מרדף, דרדר לעברם מכונית וגרם לפציעתו של אחד מהם. 

מעצר החשוד (צילום סלולרי, ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

השוטרים, הרכובים על אופנועים, חיפשו אחר נעדר בסיכון באיזור צומת גורל. במהלך הסריקות, החשוד נסע מולם בהתרסה וגרם להם לסטות מהשביל. הוא לא חדל ממעשיו, המשיך להתגרות בהם ופנה לתוך מנהרת מעבר של פסי רכבת. כשיצא מהמנהרה, הוא החנה את רכבו בעליה ועל פי החשד, דרדר את הרכב לעבר השוטר הרכוב, כשהוא פוגע בו ובאופנוע. 

השוטר, למרות פציעתו, לא איבד את העשתונות, רדף אחרי החשוד ועצר אותו. בבדיקה התברר שהחשוד, המוכר למשטרה, נהג ללא רישיון וברכבו נמצאו סמים לצריכה עצמית. החשוד היווה יעד במסגרת המבצע ''מסלול בטוח'', למיגור תופעות של פשיעה, סמים ואלימות בנגב.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com