מפקד לשכת הגיוס ב''ש נפגש עם רוה''ע נתיבות

מטרת המפגש: יצירת תהליך משותף עם הרשויות המקומיות מתוך הרצון למיצוי ההון האנושי, קידום האוכלוסייה, וריכוז הסיוע והמענה. הנוכחים סיכמו כי הפרוייקט הכרחי ויישומו יתקיים בהדרגה
send whatsapp messsage send FB messsage
מפקד לשכת הגיוס ב''ש נפגש עם רוה''ע נתיבות צילום: דובר צה''ל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

ראש עיריית נתיבות, נציגי העירייה ונציגי משרד החינוך נפגשו יחד עם מפקד לשכת גיוס באר שבע, סא״ל רועי דור, על מנת לקדם את פרוייקט ״המודל הרשותי״ שמובל בחטיבת התכנון והמנהל באגף כח האדם בצה״ל באמצעות לשכת הגיוס. מטרת הפרוייקט: יצירת תהליך משותף עם הרשויות המקומיות מתוך הרצון למיצוי ההון האנושי, קידום האוכלוסייה, וריכוז הסיוע והמענה. הנוכחים סיכמו כי הפרוייקט הכרחי ויישומו יתקיים בהדרגה.

מפקד לשכת גיוס באר שבע, סא״ל רועי דור: ''אנו רואים בפגישה זו אבן דרך משמעותית ביישום והטמעת המודל הרשותי. מטרתנו לאגד את התכניות השונות ולהציע לרשות תכנית אינטגרטיבית מותאמת. שיתוף הפעולה של כלל הגורמים יביא להישגים משמעותיים בשירות משמעותי ויטיב עם מועמדי השירות הביטחוני במרחב הדרום''.

ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר: ''פיילוט זה יכול להצליח אם יופעל על ידי כל הגורמים ללא יוצא מן הכלל, ואם יגובה בהחלטת המשרדים הנוגעים לעניין. נתיבות מודה על בחירתה להכלל בפיילוט ותעשה כל אשר לאל ידע לתרום את חלקה''.