אחרי 36 שנה בתפקיד: מנהלת סל תרבות הודיעה על סיום תפקידה

חליבה מנהלת את סל התרבות, המעניק לתלמידי ב''ש העשרה, מאז שנת 1985. באירוע הפרידה נכחו קברניטי העיר ואנשי תרבות מקומיים
send whatsapp messsage send FB messsage
מנכ"לית תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע – מור אזולאי עם ז'קלין חליבה הפורשת (צילום פרטי)

 אחרי 36 שנים בהן כיהנה בתפקיד החשוב מנהלת סל תרבות באר שבע, הודיעה ז'קלין חליבה על סיום תפקידה.  שהתקיים בשבוע שעברנכחו כל מנהלים מתחום התרבות והחינוך בבאר שבע בהם ראש העירייה רוביק דנילוביץ', יאיר נגיד, ראש מינהל תרבות חברת כיוונים באר שבע, שלומי נומה – מנכ"ל חברת כיוונים, רן שפירא – מנהל סל תרבות ארצי ונשות תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע – המנכ"לית הנכנסת מור אזולאי, אנה בחן המפיקה הראשית ועוד רבים וטובים מעולם החינוך והתרבות. 

מור אזולאי, מנכ"לית תיאטרון לילדים ולנוער בירכה את ז'קלין בערב הפרידה:  "אין אחד שלא מכיר את ז'קלין בעיר. האישה המיוחדת הזו, שהקדישה את מירב זמנה ומרצה לחינוך ולתרבות ילדי באר שבע מסיימת את תפקידה ופורשת כנפיים. אנו אנשי התרבות ,החינוך והאומנות בבאר שבע מאחלים לה בהצלחה בהמשך הדרך, מוקירים ומעריכים את פועלה". 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com