נער מערד רכש את אמון המשפחה - וגנב ממנה תכשיטים, נשק וכסף

בן 17, תושב ערד, רכש את אמונה של משפחה בעיר והפך אצלה לבן בית. הוא ניצל את האמון, ויחד עם שני קטינים מערד ודימונה פרץ לבית וגנב ממנה נשק ודברי ערך. המשטרה: ''אירוע חמור''
send whatsapp messsage send FB messsage
אקדח שנגנב מהדירה, יחד עם דברי ערך (צילום: משטרת ישראל)

קטין מערד רכש את אמונה של משפחה בעיר, הפך אצלה לבן בית ואז - גנב יחד עם קטינים אחרים נשק ודברי ערך. ''מדובר באירוע חמור'', אומרים במשטרה.

המשטרה סיימה לחקור התפרצות לדירה בערד, גניבת אקדח ותכשיטים. בתום החקירה נעצרו 3 קטינים כבני 17 תושבי ערד ודימונה. ב-6 באוקטובר התקבלה במשטרת ישראל תלונה בגין התפרצות לדירה בערד וגניבת כספת, תכשיטים, אקדח וכסף מזומן.

נפתחה חקירה במחלק פשעים בתחנת ערד מהלכה נודעה זהותם של שלושה חשודים, קטינים כבני 17 תושבי דימונה וערד. חשוד ראשון, תושב ערד, נעצר ביום האירוע ושניים נוספים נעצרו בהמשך. על פי החשד, אחד החשודים שהיה בן בית במקום ניצל הזדמנות וקשר קשר יחד עם אחרים לפרוץ למקום ולבצע הגניבה. 

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת ובמהלכו עלה בידי צוות החקירה לאתר את האקדח והתכשיטים שנגנבו ולהחזירם לבעליהם.  היום עם תם מלאכת החקירה צפויה הצהרת הפרקליטות בדבר הגשת כתב אישום בעניינם. 

רפ"ק יוסי שרפי ראש משרד חקירות מודיעין ערד: ''מדובר באירוע חמור בו אחד המעורבים ניצל אמונם של הקורבנות להם היה כבן משפחה, ושלח ידו ברכושם היקר להם מכל. בסופה של חקירה הרכוש, חלקו בעל ערך רגשי, הוחזר והחשודים המעורבים נעצרו והורחקו מהמרחב הציבורי תוך מיצוי הדין''. על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com