חולה קורונה תושב דרום הר חברון הפר בידוד, יזומן לחקירה במשטרה

התחלואה לא יורדת, אך יש מי שחולים בקורונה ומפירים בידוד. תושב דרום הר חברון, חולה מאומת, נתפס מפר בידוד. כשיסיים את הבידוד, יזומן לחקירה במשטרה
send whatsapp messsage send FB messsage
חולה קורונה תושב דרום הר חברון הפר בידוד, יזומן לחקירה במשטרה שוטרים מחלקים דוחות קורונה (צילום ארכיון: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

אתמול, שבת, איתרה המשטרה יישוב בדרום הר חברון, בחשד שהפר בידוד ויצא את ביתו, על אף שהוגדר כחולה מאומת.

שוטרי מרחב חברון איתרו אמש את התושב כשהוא שוהה בדירה אחרת כשהפר את הבידוד, לאחר שבביקורת מבודדים, נמצא על פי רשומות משרד הבריאות כי הנו חולה קורונה מאומת המחויב להשאר בביתו .

כאמור, השוטרים הדגישו בפני החשוד, כי חובתו להימצא בבידוד עד למועד שנקבע על ידי משרד הבריאות והוא קיבל הזמנה לסור לחקירה בתחנת המשטרה בגין עבירה זו, עם תום תקופת הבידוד.

לפני כשבוע וחצי, הציג מנכ''ל המשרד לביטחון פנים בפני וועדת החוקה את פעולות המשטרה באכיפת תקנות הקורונה. מנתונים שהוצגו בפני חברי הוועדה, עולה כי באוגוסט קנסה המשטרה קרוב ל-50,000 אזרחים בגין אי עטיית מסכה.  

למעלה מ-700,000 דו"חות קורונה חולקו לאזרחי ישראל מאז פרוץ המגפה, לרוב על אי עטיית מסיכה או הפרת בידוד. פירוש הדבר הוא כי כמעט כל אזרח עשירי נקנס בדו"ח קורונה, בעוד שמאז פרוץ המגפה בעוד שמאז פרוץ המגפה נדבקו בנגיף 1,244,580 איש, על פי נתוני משרד הבריאות.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]