הסלמה ידועה מראש: 10 דליקות בנגב הצפוני - מבלוני תבערה

כוחות כיבוי, בליווי סיירי קק''ל, מטפלים מאז שעות הבוקר במוקדי שריפות בנגב הצפוני. חשש מהסלמה בדרום, על רקע איומי הפלסטינים לחדש את צעדות המחאה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משה ברוכי סייר ביערות קק״ל

משעות הבוקר ארעו לא פחות מ-10 שריפות בנגב הצפוני, במה שנראה כהצתות של בלוני תבערה. מהבוקר, אותרו כ-10 מוקדי שריפות בהם בנחל עוז, בארי וכיסופים. 

הפלסטינים מאיימים לחדש את צעדות המחאה בגדר הגבול,  כבר ביום רביעי. צה''ל הגביר את העירנות לאורך גבול עזה. בדרום מדברים על אפשרות לסבב לחימה נוסף, על רקע מהלך העניינים הידוע מראש מסבבים קודמים.

וידאו: זירת שריפה ( צילום: משה ברוכי - סייר ביערות קק״ל)


בעוטף עזה מדברים כבר על מה שנראה בסבב הסלמה נוסף ולמעשה, אובדן סופי של הישגי ''שומר החומות'', ככל שהיו כאלה, בין אם בהמשך הפרחת בלוני תבערה, ירי רקטות והתקרית החמורה בה נפצע באורח מאוד קשה חייל מג''ב, על ידי פלסטיני שירה בו מאקדח מטווח אפס. בצה''ל חוקרים את האירוע.

​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com