למידה מרחוק בכיתות בהן פחות מ-70% מהתלמידים מחוסנים

קבינט הקורונה אמנם אישר את פתיחת שנת הלימודים ב-1 בספטמבר, אך ביישובים אדומים, בהם ערים רבות בנגב, התנאי הוא יותר מ-70% תלמידים מחוסנים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: Image by Jagrit Parajuli from Pixabay

מאת: משה פריאל ,כתבנו בכנסת

קבינט הקורונה אישר לפנות בוקר (שני) את פתיחת שנת הלימודים ב-1 בספטמבר,בערים שאינן אדומות ,חיסון התלמידים ייעשה בבתי הספר בשעות הלימודים בהסכמת ההורים. באר שבע, עומר, נתיבות, אופקים, ערד, דימונה ויישובים אחרים בנגב מוגדרים יישובים אדומים על פי רמזור משרד החינוך.

על פי הגדרת רמזור הרשויות המקומיות ביישוב שצבעו אדום תיושם מדיניות הריסון. קבינט הקורונה קבע מתווה למידה לערים אדומות, על פיו כאשר מספר התלמידים המחוסנים בכיתה נמוך מ-70% הכיתה תעבור ללמידה מרחוק. מתווה התו הירוק יחול גם על צוותי ההוראה בגני ילדים ובבתי הספר,ועל הצוותים המטפלים במערכת הבריאות . ביום פתיחת שנת הלימודים ,ידרשו ילדים עד גיל 12 להציג אישור הורים לביצוע בדיקת אנטיגן שתוצאתה שלילית.

כמו כן בדיון בועדה המליץ משרד הבריאות על הגבלת התקהלות למשך שלושה שבועות על כל ענפי המשק. 500 איש בחללים פתוחים ו-400 איש בחללים סגורים כולל אולמות תרבות ומגרשי ספורט.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com