סוף לחגיגת הפיצוצים בירוחם: עשרות נפצים נתפסו אצל תושבת העיר

מזה כעשרה ימים תושבי השכונות בירוחם סובלים מקולות פיצוץ - בשל נפצים שעל פי החשד סופקו על ידי תושבת העיר. הערב היא עוכבה לחקירה
send whatsapp messsage send FB messsage
הנפצים שנתפסו ברכב (צילום: משטרה ישראל)

אישה כבת 40, תושבת ירוחם, עוכבה לחקירה אחרי שנמצאו ברכבה עשרות נפצים, בהם הנחשבים עוצמתיים. תושבים בירוחם התלוננו כי מזה כעשרה ימים על פיצוצים חזקים, שהטרידו את מנוחתם, זרעו פחד ובהלה מיותרים. קולות הנפץ נשמעו עד לשעות הקטנות של הלילה בשכונות העיר.

בסיור של שוטרי תחנת דימונה - נקודת ירוחם, עוכבה לחקירה תושבת ירוחם, אשר על פי החשד פסיקה או מכרה את הנפצים. יחד עימה ברכב היה בנה בן ה-10. ברכב נמצאו עשרות נפצים וחזיזים: 10 קנים - 35 מ''מ, 3 כוורות של 25 קנים - 20 מ''מ, 30 קנים (תפזורת) - 20 מ''מ, 11 קנים - 10 מ''מ, 13 נפצים - 15 מ''מ ו-10 אריזות נפצים שונות. הנפצים טופלו על ידי חבלן משטרה. 

רס''ב דודו סוויסה מפקד נקודת ירוחם: ''עם קבלת התלונה ובשיתוף עם הרשות המקומית ופקחי המועצה, פעלנו על מנת לאתר את מפגע הרעש''. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com