צפו: ''בואו להתחסן בערד'', כרזו מרכב לתושבי כסייפה וערערה

על רקע אחוזי ההתחסנות הנמוכים בקרב הציבור הערבי, במשרד הבריאות מנסים כל דרך אפשרית לשכנע את התושבים, כולל כריזה ביישובים
send whatsapp messsage send FB messsage
עם רמקול על הרכב. כרוזים לתושבי כסייפה להתחסן (צילום: משרד הבריאות)

מבצע 'לתת כתף': הודות לכריזה שבוצעה היום מרכב שעבר ברחובות היישובים כסייפה וערערה בנגב, הגיעו אנשים בגילאי 60 ומעלה מהחברה הבדואית להתחסן בערד וכתוצאה הצליחו הצוותים להשתמש בכל מלאי החיסונים שהיה במקום ונדרש לסיימו עד הערב. ברחובות שני היישובים חלף רכב, עליו הוצב רמקול עוצמתי.

וידאו: קריאה להתחסן בערערה וכסייפה (צילום: משרד הבריאות)


בעוד שבבאר שבע נרשם עומס רב במתחמי הבדיקות והחיסונים, בחלק מיישובי הנגב קצב ההתחסנות איטי ויש חשש שמנות חיסון, משאב יקר, לא ינוצלו וייזרקו. לפיכך, לעיתים קוראים לתושבים להתחסן, גם אם הם לא שייכים לקבוצת תיעדוף. 


חדשות // חדשות מקומיות

כתב אישום: בת 26 מב''ש מכרה סמים לנערים

על פי כתב האישום, תחת שם הקוד ''נסיעה ב-50 שקלים'', הנאשמת מכרה גראס לקטינים ואף נהגה ברכב תחת השפעת הסם

 תגיות: כתב אישום, קטינים, סמים, באר שבע, ברנז'ה NEWS, דני בלר

דני בלר,

יום שני | 04 ינואר 2021

Google+whatsappFacebookTwitter

צילום הדמיה. קרדיט: Image by Peggy und Marco Lachmann-Anke from Pixabay

כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים, נגד דניאלה גוז, בת 26 מבאר שבע, המייחס לה ביצוע עבירות רבות של סחר בסמים, הדחת קטינים לסם, החזקת סמים מסוכנים שלא לשימוש עצמי, ועוד. את כתב האישום הגישה אתמול עו"ד אירה ויימן קריקון מפרקליטות מחוז דרום (פלילי) לבית משפט השלום בב"ש.

על פי עובדות כתב האישום, הנאשמת באופן שיטתי ויום יומי לאורך זמן רב סחרה בסמים, כשהיא לא בוחלת במכירת סמים לקטינים והכל לשם בצע כסף. בנוסף לכך, נהגה הנאשמת תוך כדי עישון הסמים וגם בכך סיכנה את הציבור.

''נסיעה ב-50 שקלים''

מכתב האישום עולה, כי במועדים  רבים,  שחלקם  אינם  ידועים  במדויק  למאשימה,  במהלך  כשמונה  חודשים  עד ל19 בדצמבר 2020,  כמעט בכל יום ולעיתים אף יותר מפעם אחת ביום, א.א, אז קטין, שלח אל הנאשמת הודעות וואטסאפ וביקש ממנה "נסיעה ב-50 שקלים'' כשהוא מתכוון לכך שבמהלך הנסיעה עמו הנאשמת תספק לו את הסם תמורת תשלום בסך של 50 ₪.
 
בהזדמנויות אלה , הנאשמת נפגשה עם הנער  א.א, הסיעה אותו ברכב ברחבי העיר באר שבע ובמהלך הנסיעה נתנה לו שלוש או ארבע סיגריות מגולגלות, שהכילו את הסם, במשקל כולל שלא ידוע במדויק למאשימה ואפשרה לנער לעשן את הסם במהלך הנסיעה. בתמורה לסם, א.א שילם לנאשמת 50 ₪ בכל פעם.

זאת ועוד: במספר  מועדים  שאינם  ידועים  במדויק  למאשימה,  במהלך  התקופה  הנ"ל,  א.א  הצטרף לנסיעותיה הפרטיות של הנאשמת מחוץ לבאר שבע ובמהלך נסיעות אלה, הנאשמת, אשר נהגה ברכב, עישנה "ג'וינט" שהכיל את הסם ונתנה לעשן את הסם גם א.א, מבלי לגבות ממנו תשלום על כך. כמו כן על פי כתב האישום, הנאשמת פגשה בשני צעירים נוספים וסיפקה להם קנביס בדרך דומה. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​