בלעדי / צפו: כך נשדד סניף הדואר ברח' הנרייטה סולד

סרטון מצלמת האבטחה בו מתועד שוד סניף הדואר ברח' הנרייטה סולד: ניגש לדלפק חמוש בסכין פלסטיק, מאיים ומקלל את הפקידה ויוצא מהמקום
send whatsapp messsage send FB messsage
שולף סכין ומאיים. תיעוד השוד (צילום מסך - מצלמת אבטחה)

ניגש לדלפק, שלף סכין פלסטיק, איים וקילל את הפקידה ויצא מהמקום: סרטון מצלמת האבטחה של שוד סניף הדואר ברח' הנרייטה סולד בב''ש הגיע לידי ברנז'ה NEWS. כזכור, פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום בגין שוד סניף דואר בב"ש.

וידאו: תיעוד השוד בסניף הדואר (צילום מצלמת אבטחה)
​​​​​​​


על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד עינת בלנרו, הנאשם אילן לוי, בן 58, נכנס ב-4 בספטמבר  בשעות הבוקר לסניף הדואר ברחוב הנרייטה סאלד בבאר שבע, ניגש לדלפק, כשהוא אוחז סכין פלסטיק בידו, הושיט את ידו המאוגרפת ובה הסכין לכיוון העובדת ודרש את הכסף.

מכתב האישום עולה, כי לוי הושיט את ידו המאוגרפת ובה הסכין לכיוון המתלוננת ואמר לה: "תביאי את הכסף י'בת זונה, או שאני רוצח אותך", או מילים בדומה לכך. המתלוננת אמרה לנאשם "לא חבל שאתה עושה את זה? יש פה מצלמות ומכירים אותך". הנאשם השיב : "לא אכפת לי, תביאי את הכסף" או מילים בדומה לכך. המתלוננת, שחששה מפני הנאשם הושיטה לו שטרות כסף מזומן בסכום כולל של 6,600 ₪. הנאשם נטל את הכסף ונמלט עמו מהסניף.

סניפי דואר הם טרף קל לשודדים: כך למשל, נשדד מספר פעמים הדואר במתחם מקס, בשכונת נחל עשן וגם במיתר. אלא שלרוב מדובר בשודדים חובבנים, שמותירים אחריהם ראיות - ונתפסים תוך זמן קצר.