גופת אישה ערירית כבת 60 במצב ריקבון נמצאה בדירה באופקים

המכה הנוראית של הנגב: שוב מוזעקים אנשי זק''א לדירה, אחרי שהשכנים מתלוננים על ריח נוראי. הפעם הנורא קרה באופקים, ברחוב חיים חורי
send whatsapp messsage send FB messsage
גופת אישה ערירית כבת 60 במצב ריקבון נמצאה בדירה באופקים גופת האישה מובלת לאמבולנס (צילום: דוברות זק''א)

שוב זה קורה בנגב - בשעות הצהריים הוזעק צוות זק''א לדירה ברחוב חיים חורי באופקים. שכנים הזעיקו את המשטרה אחרי שמאחת הדירות עלה ריח נוראי. הצוותים שהגיעו למקום העבירו דיווח ראשוני על אישה כבת 60 שנמצאה במצב ריקבון. המקרה בטיפול צוות אופקים. כוחות משטרה וזק''א מנסים לברר את זהותה של האישה, אשר ככל הנראה נפטרה כבר לפני כמה ימים. 
בזק''א יצאו הבוקר בקריאה להיות ערניים למצבם של עריריים וקשישים בבתים פרטיים. מתחילת השבוע נמצאו 6 גוויות של עריריים בביתם, כשהם במצב ריקבון קשה.  מתחילת השבוע טיפלו מתנדבי זק״א בשבעה אירועים קשים של ערירים וגלמודים שנמצאו זמן רב לאחר מותם.

הדירה בה נמצאה הגופה (צילום: דוברות זק''א)​​​​​​​

מזק''א נמסר כי סמוך לשעה 13:30 התקבל דיווח במוקד זק״א על גופה שנמצאה במצב ריקבון ברחוב חיים חורי באופקים.

ישראל רווח מתנדב זק״א אופקים שטיפל בזירה: ''מדובר באישה ערירית בשנות ה- 60 לחייה שנמצאה במצב ריקבון קשה בביתה, ככה״נ החליקה בבית ונמצאה מעל שבוע ימים לאחר שנפטרה. כשהגעתי למקום ראיתי מראות קשים מאוד, השכנים סיפרו לנו שבעקבות הריח הנוראי הזעיקו את המשטרה והכיבוי שפרצו לדירה ומצאו את המנוחה במצב של איבוד צלם אנוש. פראמדיק מד״א אישר את מותה במקום''.

מתנדבי זק״א אופקים טיפלו בכבוד המת בזירה, גופת המנוחה הועברה למכון אבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.  ''שימו לב לשכנים שלכם לפחות פעם ביום כדי להציל את חייהם'', אומרים בזק''א.