כתב אישום: תושב רהט פרץ לדירה בב''ש וביצע מעשה מגונה בקטינה

הנאשם ביצע את העבירות לאחר שהפר צו וקיבל דו"ח בגין הימצאות במרחק של מעל 100 מ"ר מביתו
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: PIQSELS / CC0

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד תושב רהט, בן 32, אשר התפרץ לדירה בה ישנה קטינה בת כ-18 בב"ש וביצע בה מעשה מגונה. הנאשם ביצע את העבירות לאחר שהפר צו בריאות העם (נגיף הקורונה) וקיבל דו"ח בגין הימצאות במרחק של מעל 100 מ"ר מביתו.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של מעשה מגונה תוך גרימת חבלה גופנית והתפרצות לשם ביצוע פשע.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד רותם יוחנני- הר ציון, הנאשם עמאד אלנעאמי התפרץ בכוח לביתו של אביה של המתלוננת, עמה אין לו הכרות מוקדמת, בעת שנתה, הגיע למיטתה, סימן לה לשתוק, הכה אותה ושם כרית על פניה. המתלוננת המבוהלת נאבקה בנאשם, וכן הציעה לו כסף, על מנת שיעזוב את המקום. בשלב כלשהו, אחז הנאשם בחוזקה במותניה של המתלוננת וביצע בה מעשה מגונה, וזאת לשם גירוי או סיפוק מיני. לאחר שהמתלוננת הצליחה להשתחרר מאחיזתו של הנאשם ולצאת מהמיטה, הכה אותה הנאשם בראשה באמצעות כיסא ופצע אותה בפניה. הנאשם נמלט מהמקום רק לאחר שהשכנה הגיעה למקום.  המתלוננת הבוכיה הזעיקה את כוחות המשטרה ופונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. לנאשם עבר פלילי הכולל אלימות, איומים, סמים, תקיפות שוטרים, ועוד והוא ריצה מאסרים מאחורי סורג ובריח בעברו.