איים בנשק על נהג משאית בב''ש - ונעצר

ויכוח בכביש, לפני מחסום קורונה בבאר שבע הסתיים באיומי נשק. תיעוד התקרית הביא למעצר החשוד
send whatsapp messsage send FB messsage
תיעוד האיום בנשק (צילום סלולרי ללא קרדיט)

משטרת ישראל עצרה חשוד באיומים בנשק מהלך ויכוח בכביש לפני מחסום סגר קורונה. ב-10 באפריל, סמוך לשעה 11:50 התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות איומים בנשק כלפי נוסעי משאית בסמוך לצומת חטיבת הנגב לכיוון צומת שרה.

שוטרים שהגיעו למקום פגשו במודיע אשר מסר כי בנסיעתו עם משאית עמוסה בחומרים מסוכנים לכיוון צומת חטיבת הנגב ובעת שהמתין לפנות שמאלה לכיוון צומת שרה הגיח רכב, חתך אותו ונעמד לפניו ברמזור בצומת על מנת להקדים אותו במעבר בכביש/בצומת אשר קצת לפניו חסימת סגר קורונה.

עת שנהג המשאית צפר לרכב אשר "חתך" אותו פנה נהג הרכב אל נוסע המשאית והחל לקלל ולאיים ואף פתח את דלת הרכב אך ככל הנראה מחסום המשטרה הסמוך גרם לחשוב פעמיים באשר למעשיו.

כשהרמזור התחלף לירוק, הרכב ראשון פנה ואחריו המשאית. על פי עדות המתלוננים הרכב נעמד מצד ימין אחרי הפניה בצומת, רחוק מעין השוטרים במחסום, ועל פי החשד שלף לעבר יושבי המשאית בעודה בנסיעה מה שנחזה ככלי יריה ואצבעו על ההדק. נוסע המשאית אשר הבחין בכך מבעוד מועד תיעד את החשוד מחזיק באקדח ומכוונו לעבר המשאית.

מיד לאחר שהמשאית חלפה את הרכב, חלף עפ"י החשד נהג הרכב הפרטי את המשאית משול הדרך כאשר הוא נוסע לפני המשאית בזיגזג וידו השמאלית מחוץ לחלון הרכב אוחזת בכלי הנחזה ככלי יריה ומסכן בהתנהגותו הפרועה את הנוסעים בדרך ואת המשאית.

כאילו לא די בכך, על פי החשד האיץ  נסיעתו עצר רכבו בצד הדרך בסמוך לגשר נחל באר שבע שם יצאו החשוד ונוסע שהיה עימו ברכב. נהג הרכב התמקמם במרכז הכביש עם אקדח בידו מכוון לעבר נוסעי המשאית ואילו הנוסע התמקם בשול הדרך גם כן עם חפץ הנחזה ככלי יריה מסוג אקדח. אלו כאמור מכוונים בצורה מאיימת ומסכנת את יושבי המשאית אשר הובילה חומר מסוכן.

כאשר המשאית התקרבה, השליך הנוסע של הרכב הפרטי אבן לעברה במטרה לפגוע ביושבי המשאית. האבן פגעה בחזית המשאית וגרמה לנזק וסיכנה את הנוסעים וכפועל יוצא את משתמשי הדרך.