ידידי התיאטרון חזרו לשגרה

באשמת הקורונה, חלפו כמעט שלוש שנים מאז הפעם האחרונה שבה נפגשו חברי אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע לשישי אישי בבית היפה של קרן ושמוליק יפרח בעומר
send whatsapp messsage send FB messsage
ידידי התיאטרון  חזרו לשגרה הידידים שי חמו סימה כחלון ועופרה חן ושמוליק יפרח. צילום: דיאגו מיטלברג

בגלל הקורונה חלפו כמעט שלוש שנים מאז הפעם האחרונה שבה נפגשו חברי אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע לשישי אישי בבית היפה של קרן ושמוליק יפרח בעומר, לדרינק, נישנושים ברמה והופעות מרגשות של שחקני התיאטרון ממש בסלון.

הידידים סימה כחלון חביב בן דוד ואתי לוצאטו. צילום: דיאגו מיטלברג.JPG

אכן, כמעט כל הידידים הוותיקים של התיאטרון בראשותה של יו"ר אגודת הידידים, עליזה מנור וגם לא מעט ידידים חדשים שזה עתה הצטרפו הגיעו בשישי האחרון לבית משפחת יפרח ואיש מהם לא הסתיר את הגעגועים למפגשים המיוחדים הללו.

בין חיבוק לציחקוק נהנו הידידים מאימפרוביזציה מבריקה של חבורת השחקנים הצעירים של התיאטרון (ארמפה) ומהופעה מרגשת של השחקנית הותיקה בוגרת גודמן זוהר מידן שנתנה ביצוע מעולה לשירה של אדית פיאף "חיוכים" בגירסה העברית.

אורלי וילנאי וגיא מרוז. צילום: דיאגו מיטלברג​​​​​​​

בין הידידים הוותיקים שנכחו: עמירה ונתן חיים, דורה וד"רהלל ברנר, רוסיטה וד"ר מקס מייסלוס, אבלין וגבי נגר, שי חמו, טל שדה, דניאלה גז וכוכבי ומאיר אלימלך. בין הידידים החדשים שהצטרפו באחרונה פגשנו באירוע את רינה ואלי בן סימון, מקרן ההשקעות SIBF , ג'ו ברגל מנכ"ל לשכת עורכי הדין, ארז בדש, רופא השיניים סיוון ונורית קארס, אנה ואורי רוט ועוד.

עליזה מנור כוכי אלימלך ואבלין נגר. צילום: דיאגו מיטלברג

באירוע השתתפו גם שחקנים ויוצרים של העונה החדשה של התיאטרון ביניהם: אורלי וילנאי וגיא מרוז, מולי שולמן ואפרת ארנון, עמית רהב, אורן כהן ועוד ועוד.

שמוליק יפרח וידידות התיאטרון מיכל כהן ורחל אליה. צילום: דיאגו מיטלברג​​​​​​​


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

כתבות נוספות למקרה שפספסת...