בכירי עמותת עדי נפגשו עם השרה איילת שקד

שרת הפנים שמעה על תוכניות פיתוח הכפר והבטיחה לבוא לבקר בבית החולים השיקומי שייפתח בכפר באפריל 2022
send whatsapp messsage send FB messsage
בכירי עמותת עדי אצל השרה וחברת הקבינט איילת שקד (צילום: יח''צ / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

האלוף במיל' וחתן פרס ישראל דורון אלמוג יו"ר עמותת עדי ומייסד הכפר "עדי נגב נחלת ערן" נפגש יחד עם בכירי ההנהלה אבי וורצמן מנכ"ל הכפר, משה סוויל סמנכ"ל הרגולציה וישי סגל סמנכ"ל הבינוי ,עם שרת הפנים וחברת הקבינט איילת שקד. 

במהלך פגישת העבודה התרשמה השרה מהתוכניות שהוצגו בפניה לפיתוח הכפר, הכוללות מודל חדשני של דיור לאנשים עם מוגבלויות ביישוב המרחבי דניאל המוקם בימים אלה בסמוך לכפר. השרה שיבחה את הנוכחים על עשייתם בתחום השיקום בדרום והבטיחה לבוא לבקר בבית החולים השיקומי הראשון שצפוי להיפתח בכפר באפריל 2022.

השרה איילת שקד: "זכיתי להתרשם מהעשייה הייחודית של עמותת עדי והכפר "עדי נגב - נחלת ערן" למען תושבי הדרום ואנשים עם מוגבלויות. בית החולים השיקומי צפוי לתת מענה לכל תושבי הדרום ואני יוצאת בקריאה לאנשי מקצוע מתחומי הרפואה השונים לקחת חלק בעשייה משמעותית בעלת ערך''.
 
הכפר השיקומי "עדי נגב  - נחלת ערן" הינו כפר ייחודי מסוגו בעולם, מרשת מרכזי "עדי" אשר כולל מרכז נוסף בירושלים. הכפר הינו מרכז קהילתי משלב, הנותן מענה טיפולי, שיקומי וחינוכי לכל אדם עם מוגבלות במגוון שירותים – מבית חולים שיקומי ועד מגורים לאוכלוסייה עם מוגבלות שכלית התפתחותית מורכבת. הכפר מהווה שדה קליני רחב ומאגד שלל של פתרונות שיקומיים לילדים ובוגרים ברמות תפקוד שונות (מלידה או פגיעה נרכשת) במסגרת מעבדות מחקר הפועלות במקום.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

כתבות נוספות למקרה שפספסת...