הצחוק טוב לבריאות: שלום אסייג הופיע במשען ב''ש

השחקן והקומיקאי שלום אסייג הופיע במשען באר שבע, כחלק ממופעי התרבות מהן נהנים הדיירים לאורך השנה כולה
send whatsapp messsage send FB messsage
שלום אסייג במשען (צילום: יח''צ משען / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

השחקן והבדרן שלום אסייג חתם  את סדרת מופעי החורף של רשת משען במשען באר שבע. עם דעיכת הגל הרביעי ואחוזי ההתחסנות הגבוהים מאוד בקרב דיירי משען, פתחה הרשת את מופעי החורף שיזמה עבור דייריה.  המופעים התקיימו על פי הנחיות התו הירוק.  השחקן והבדרן שלום אסייג הופיע במסגרת מופעי החורף של הרשת בפני דיירי משען באר שבע.   

וידאו: שלום אסייג בהופעה בפני דיירי משען (צילום: יח''צ משען)


שלום שעשע את הדיירים עם בדיחות וסיפורים על חייו ותקופת הקרירה הארוכה שלו.  דיירי משען באר שבע התלהבו מהמופע  ונתנו לכך ביטוי בתשואות רמות ומחיאות כפיים. 

הבדרנים שכבר הופיעו ברשת משען במסגרת סדרת מופעי החורף הם טוביה צפיר, מיקי קם, אודיה קורן, חני נחמיאס  וצביקה הדר.
מנכל משען, עמרי כהן, אומר כי שנת ה-90 למשען - רשת הדיור המוגן הגדולה והוותיקה בישראל, עומדת בסימן עולם התרבות . זהו מחזור ההופעות הרביעי המתקיים בשנת ה-90.  

בתחילה הופיעו בפני  דיירי משען ותיקי הבידור הישראלי דוגמת ששי קשת, רוחמה רז, שלומית אהרון ועוד. לאחר מכן התקיימו ערבי שירה וספרות עם השורה הראשונה של תחום זה, דוגמת  אפרים סידון, דורית רביניאן ועוד. בהמשך הופיעו קרן פלס, יהורם גאון ורמי קליינשטיין. כעת מתקיים המחזור הרביעי  של ההופעות. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

כתבות נוספות למקרה שפספסת...