אמנית מבאר שבע זכתה במקום הראשון בתערוכה בבית הנשיא

התחרות "באין העדשה" נועדה לעלות את המודעות לגבי האלימות כלפי נשים ולהילחם בתופעה זו. היצירה של היוצרת אנה שלייפר סטפנסקי זכתה לשבחים רבים
send whatsapp messsage send FB messsage
עבודת הצילום "המפלצת", של היוצרת אנה שלייפר סטפנסקי

עבודת הצילום "המפלצת", של היוצרת אנה שלייפר סטפנסקי נוצרה מתוך חוויות ותחושות אישיות שהיוצרת חוותה בעבר. העבודה זכתה תחילה במקום הראשון בעיר באר שבע ואז במקום הראשון ארצי בתחרות צילום  "באין העדשה" והוצגה בבית הנשיא בירושלים.

התערוכה התקיימה בבית הנשיא כחלק מציון של חודש המאבק נגד אלימות כלפי נשים והתקיים מפגש אישי של היוצרת עם נשיא המדינה מר' יצחק הרצוג ועם רעיתו הגב' מיכל הרצוג. מטרת היצירת של העבודה והצגתה, היתה לעלות את המודעות לגבי האלימות כלפי נשים ועל מנת להמחיש את מה שנשים חוות כשהן עוברות אלימות.  

התחרות "באין העדשה" נועדה לעלות את המודעות לגבי האלימות כלפי נשים ולהילחם בתופעה זו. ''אני רוצה להודות על ההזדמנות להציג את היצירה שלה ולעלות בכך את המודעות למצבן של שנים רבות לגב' ורד שושן יו"ר איגוד הארצי של היועצות לקידום מעמד האישה ויועצת לקידום מעמד האישה בעיריית באר שבע, שהיתה בין יוזמות של תחרות זו ופועלת רבות למען נשים, כל השנה'', אומר אנה.

''כמו כן, אני מבקשת להודות לגב' ליזה ניקולאצ'וק מנכ"לית מסל"ן ולמסל"ן בכלל על העשייה המבורכת שלהם ועל העזרה הרבה לנשים שחוו אלימות ועל העזרה שהיוצרת קיבלה ממסל"ן באופן אישי בעבר וחזרה לשם להתנדב לפני שנה כדי לסגור מעגל וכדי לתרום מעצמה לנשים אחרות שחוו אלימות!''.

​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK