מטיפוח מצוינות בכימיה ועד לשילוב צעירים עם מוגבלויות

ב-״אדמה מכתשים״ מציינים עוד שנה מלאה בפעילות למען הקהילה ומאחלים לתושבי באר שבע והנגב ולעובדים חג שמח
send whatsapp messsage send FB messsage

״אדמה מכתשים״ מהווה חלק מקבוצת אדמה, מהחברות המובילות בפיתוח, ייצור ושיווק חומרים להגנת הצומח ובמתן פתרונות לחקלאים.

לצד הפעילות העסקית, ״אדמה מכתשים״ שותפה במגוון מיזמים ותוכניות התנדבותיות בבאר שבע והסביבה. במסגרת הפעילות בקהילה, אדמה מתמקדת בקידום תחום החינוך, בדגש על נושאי הכימיה, החקלאות והקיימות, המותאמים לתחומי העיסוק של החברה, לצד טיפוח חינוך למצוינות ולמנהיגות.

בשנה זו פעלה חברת אדמה והייתה שותפה לעשרות תוכניות חינוכיות וחברתיות, ביניהן הקמת מרכז מצוינות ללימודי הכימיה בבית הספר הבינתחומי עמל ברמות, אשר נחנך במעמד ראש העיר רוביק דנילוביץ וסמנכ״ל אדמה. עוד בתחום הכימיה חברת אדמה שותפה לתוכנית 'יסודות', התוכנית להרחבת לימודי הכימיה בעיר באר שבע. כמו כן, התקיימו סיורי העשרה למורי הכימיה במרכזי המחקר והפיתוח של החברה, חולקו מלגות לסטודנטים בפקולטה ללימודי הכימיה והנדסה כימית ותוכניות נרחבות ללימודי החקלאות והסביבה במסגרת 'מפזרים זרעים של מדע' בחווה החקלאית בעיר.

כמו בשנים קודמות, גם השנה, תמכה החברה בתוכניות התרבות, האמנות והמוסיקה בקהילה – חשיפה של הצגות תיאטרון, קונצרטים ומחול בקהילה עבור תלמידי העיר וכן מתן מלגות לסטודנטים מצטיינים בבית הספר למשחק 'גודמן'. אדמה מכתשים חרטה על דגלה, יחד עם צוותי החינוך ברשות להרחיב את מרכזי המצוינות ולתת הזדמנות לכל ילד וילדה ליהנות מהם.

ואם כבר מצוינות, אדמה מכתשים שותפה לתוכנית ללימודי השחמט בבתי ספר שונים ברחבי העיר דרך עמותת צ.ל.ש – צעירים לומדים שחמט ובשיתוף מועדון השחמט העירוני.

באדמה מכתשים נותנים מענה גם לאוכלוסיות מיוחדות החל מאימוץ יחידת אדמה של גדולים במדים בבסיס חצירים, פעילות עם החברים מכנפיים של קרמבו, הפגת בדידותם של קשישים עם מתנדבי אדמה בבישול משותף עם 'טעם של ילדות' וחגיגות משותפות בחגים.

״תקופת האביב מתאפיינת בצמיחה והתחדשות. יחד איתה אנו דואגים לשמר את הערכים המלווים אותנו כבר שנים רבות: חינוך למצוינות, העצמה וחינוך למנהיגות, מתן הזדמנויות, קבלת האחר והתנדבות בקהילה", אומרת אילנה סיסו, מנהלת תפעול קשרי הקהילה בחברת אדמה, ״אנו נמשיך בפעילות זו מתוך אחריות ומחויבות לקהילה בה אנו חיים ופועלים. בשם חברת אדמה מכתשים אני מאחלת לתושבי באר שבע והנגב ולעובדי אדמה מכתשים חג פסח שמח וכשר״.

כתבות נוספות למקרה שפספסת...