אבי אסייג מונה למנהל מחוז דרום בלאומית שירותי בריאות

אסייג מילא שורה של תפקידים בכירים במחוז ירושלים של לאומית, בהם מנהל אזור ומנהל הלוגיסטיקה
send whatsapp messsage send FB messsage
אבי אסייג, ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' וד"ר אנדריי קורבייניקוב מנהל רפואי מחוז דרום בפגישת עבודה ראשונה, צילום: יח"צ לאומית,

אבי אסייג, מי שמילא שורה של תפקידים בכירים במחוז ירושלים של לאומית, בהם מנהל אזור ומנהל הלוגיסטיקה, מונה בשבוע האחרון למנהל מחוז דרום בקופת חולים לאומית.

במהלך שנותיו בלאומית הוביל אסייג שורה ארוכה של יוזמות ופרויקטים לטובת המבוטחים והזניק את איכות וטיב השירותים בלאומית לטובת המבוטחים.

"נרחיב ונפתח את שירותי הרפואה המקצועיים והמובילים של לאומית באזור הדרום כדי להמשיך ולהוביל את הרפואה בישראל לטובת מבוטחינו". אזור הדרום כולל שורה ארוכה של ערים ויישובים, בהם רבים בעלי אוכלוסייה חרדית, הנהנים משירותי הבריאות והרפואה של לאומית, הניתנים בהתאמה מלאה ובאיכות רפואית ומקצועית מהשורה הראשונה'' אמר אסייג.
 
הרב אפרים רוזנשטיין, מנהל המגזר החרדי בלאומית: "אני מכיר את אבי אסייג שנים ארוכות. הוא האיש הנכון במקום הנכון ואין ספק שהוא יצעיד את לאומית בדרום לשיאים חדשים. מתוקף תפקידיו הקודמים הוא מכיר את היטב את צרכי האוכלוסייה החרדית. יחד נצעיד את לאומית במערך הרפואה בדרום".


​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK


כתבות נוספות למקרה שפספסת...