סדרת הרצאות במרכז לאודר: לנהל קריירה בעידן של מגפה עולמית

מרכז לאודר לתעסוקה בנגב יוצא בסדרת הרצאות בנושא ניהול קריירה בעידן של מגפה עולמית - שיועברו באמצעות הזום
send whatsapp messsage send FB messsage
מרכז לאודר לתעסוקה (צילום: בלומנקרנץ חברה לפרסום בע''מ)

אנשי מרכז לאודר לתעסוקה בנגב זיהו בחודשים האחרונים את האתגרים של ניהול קריירה בתקופת מגפת הקורונה והחליטו לקדם סדרת הרצאות ב-ZOOM כאשר כל הרצאה תעסוק בניהול הקריירה בעולם התעסוקה בעידן מגפה חוקת עולם מנקודות מבט שונות של הורים, עסקים, ובוגרים אקדמאיים טריים.

ההרצאה הראשונה בסדרה תתמקד בהורות וקריירה בימי קורונה. יעל כהן, יועצת קריירה בכירה ומדריכת הורים מוסמכת תדבר בהרצאתה, "לחיי ה"איזון": הילדים הקריירה ואני", על מלאכת הג'ינגול בין העבודה לילדים. בהרצאה היא תחשוף בפני המשתתפים פרקטיקות לניהול זמן שיסיעו לשלב בין המחויבות הרבות כהורים עובדים וטיפים איך להשיג שיתוף פעולה מצד הילדים.

ניהול קריירה מוצלחת בזמן משבר מזמנת לא מעט אתגרים.  עמותת WIZE בשיתוף, פנינה אביטל, מנהלת הפעילות של מרכז לאודר מקדמים סדרת  הרצאות שתפגיש את המשתתפים עם אנשים שהצליחו לעשות את זה נכון ולחשוב מחוץ לקופסא ויינתנו להם כלים פרקטיים מאנשי המקצוע הטובים ביותר. 

מרכז לאודר לתעסוקה אשר הוקם על ידי הפילנתרופ היהודי רון לאודר, ומופעל בשיתוף פעולה של אוניברסיטת בן גוריון ו- Jewish National Fund ארה"ב באמצעות ארגון ארץעיר, פועל לקידום התעסוקה בנגב, במטרה להשאיר את הבוגרים בדרום. המרכז מספק לסטודנטים ולבוגרי האוניברסיטה והמכללות  הזדמנויות ויתרונות בשוק התעסוקה בנגב באמצעות מגוון רחב של ימי עיון, ירידי תעסוקה והזדמנויות תעסוקה בתחומים ובמקצועות רבים.

ההרצאה מתקיימת ללא עלות ביום ג' 3/11 בשעה 20:30.