ברדה מאושר: הפועל באר שבע ניצחה את בית''ר ירושלים 0:1

במשחק לא קל בטרנר, הפועל באר שבע רושמת ניצחון על קבוצה חזקה והמאמן אליניב ברדה שמח על התוצאה ועל המשחק שהפגינה הקבוצה
send whatsapp messsage send FB messsage
ברדה מאושר: הפועל באר שבע ניצחה את בית''ר ירושלים 0:1 צילום: הפועל באר שבע

ניצחון 0:1, של הפועל באר שבע על בית''ר ירושלים במה שהיה משחק לא מול קבוצה הנחשבת חזקה. הניצחון הערב מגיע אחרי שני משחקי ליגה רצופים ללא ניצחון.השער של הלדר לופס, בדקה ה-36, מחזיר את האדומים למקום השלישי ומשפר את המאזן שלה ל-46 נקודות.

"אני הולך הביתה מאושר מהשחקנים שלי ברמת האופי, הנחישות וההקרבה. אם אני משחק כדורגל אז כמובן שאני רוצה להראות הרבה יותר טוב. לא הסתדרנו עם הלחץ הגבוה, לא מצאנו פתרונות וגם כשמצאנו הם לא היו מספיק איכותיים. ועדיין, משחק כזה צריך לדעת לנצח ו-0:1 קטן כזה לפעמים עושה דברים גדולים", אמר הערב בתום המשחק מאמן הפועל.

"אני מאושר כי זה משחק של אופי. זה מעבר לכדורגל, זה מראה על קבוצה בריאה. אני לא אתייחס לפצועים, היו שישה או שבעה שחקנים חשובים חסרים וזה רק מעצים את השמחה. הכדורגל לא היה מספיק טוב, אני יודע, נשפר את מה שצריך אבל לפעמים בתקופה של עומס ופציעות צריך לנצח פשוט. זה נצחון חשוב מול קבוצה שנלחמת על חייה. מגיעות מילים חמות למאמן שלה ולמנהל המקצועי שהצליחו לסדר את הקבוצה בתקופה מאוד קצרה".

הוא גם פרגן ליריבה: "אני מאוד מפרגן לבית"ר, אם הם ישחקו ככה בפלייאוף אז היא תהיה הראשונה שנשארת בליגה", המשיך ברדה, "אני לא גאה בכדורגל שלנו מהדקה ה-75 אבל לפעמים צריך לנצח בשן ועין וזה מה שהיה".

על כובש שער הניצחון אמר: "לופס אחד המנהיגים של חדר ההלבשה, אחד המנהיגים של הקבוצה הזו. הוא בן 35 אבל הוא שומר על עצמו ומטפל בגוף, אנחנו משתדלים לתת לו את המנוחות כשצריך".