השחקן הקולומביאני דיינר קניונס חתם לעונה וחצי בהפועל באר שבע

הוא בן 28, 1.73 מ' גובה, יש לו רקורד מרשים בקבוצות הטובות בארץ מולדתו: ''אני מחכה בקוצר רוח למשחק הראשונה במדי הפועל באר שבע''
send whatsapp messsage send FB messsage

שחקן ההתקפה הקולומביאני דיינר קיניונס חתם לעונה וחצי במועדון הפועל באר שבע.  דיינר אמר: "אני שמח להצטרף למועדון. אעשה ככל שביכולתי על מנת לעזור לקבוצה כמה שיותר מהר ולהמשיך יחד איתם את התקופה הטובה. אני מודה לצוות המקצועי על האמון בי ומחכה למשחק הראשון כדי להפגש עם הקהל".

דיינר אלכסנדר קיניונס קיניונס, כך בשמו המלא,  נולד ב-15 באוגוסט 1995 בטומאקו שבקולומביה. ההופעה המקצועית הראשונה שלו הייתי באוניברסיטאריו דה פופאיין, בשנת 2013, שם הבקיע 4 שערים ב-20 משחקים בהם השתתף.

התחנה השניה בקריירה הייתה בקבוצת דפורטס קינדיו, בה שיחק עד לסוף 2015, במדיה הבקיע 9 שערים ב-70 משחקים. בזכות הישגיו בליגה השניה, בשנת 2016 עבר לשחק במדי דפורטס טולימה, בליגה הקולומביאנית הראשונה. כאן הבקיע שער אחד ב-38 משחלקים. ב-2017 חזר לדפורטס קינדיו וחזר לליגה הראשונה של קולומביה במדי חגוארס דה קורדובה - שסיפקה לו חשיפה מקצועית לקבוצות גדולות.

מכאן, הקריירה שלו המריאה: הוא שיחק באינדפנדיאנטה מדאיין, סנטוס לגונה ובמדי הנבחרת הלאומית.

ניתן ללמוד קצת על האישיות המיוחדת של דיינר, בציוצים שהוא מעלה ברשת X: ‘’שמעולם לא יחסר לך חלום להגשים, תוכנית לממש, משהו חדש ללמוד ומישהו לאהוב'', אמר לעוקבים שלו בשנה החדשה.  ‘’לעולם את אימא שלי, לי את עולם ומלואו'', כתב לאימו ביום האם. ‘’המתנות הגדולות ביותר שקיבלתי מעולם'' בפוסט על ילדיו.