מדהימים: הפועל באר שבע ניצחה את בית''ר ירושלים

מחזיקת הגביע בחוץ: באר שבע הדיחה את בית''ר ירושלים במשחק מותר שהסתיים ב-0:1 וזה ניצחון ה-8 ברציפות של החבר'ה של ברדה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: הפועל באר שבע

מדהימים, לא פחות: הפועל באר שבע הדיחה את בית"ר ירושלים, במשחק מותח שהסתיים בתוצאת 0:1.  בית''ר בלמה את השערים 87 דקות, עד שהגיע רותם חטואל והבקיע שער.

מחזיקת הגביע, בית''ר, בחוץ. קבוצתו של אבקסיס זכתה בתואר רק במאי האחרון,  והערב סיימה את דרכה  בסיבוב השמיני של הגביע, אחרי שהפסידה  1:0 להפועל באר שבע, שסופרת ניצחון שמיני ברציפות בכל המסגרות. 

בדקה ה-60 ברדה ערך חילוף משולש: רותם חטואל, הבקיע שער ניצחון בדקה ה-87 וקבע ניצחון מזהיר במיוחד עבור באר שבע. באר שבע כבר עם הפנים לליגה, במסגרתה  תארח ביום רביעי את האלופה מכבי חיפה, בניסיון לכבוש את הצמרת.

 

צילום: הפועל באר שבעבמשחק היה רגע מרגש במיוחד: את השחקנים ליוו ילדיהם של שוטרי מרחב הנגב במחוז הדרומי של משטרת ישראל. הילדים לבשו חולצות הנושאות את תמונותיהם של השוטרים הגיבורים שנפלו בקרבות מול מחבלי החמאס. נשיאת המועדון, אלונה ברקת, העניקה תשורה למפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן ומפקד מרחב הנגב, תת ניצב אפי שימן, שפיקדו על כוחות המשטרה בקרב הבלימה מול מתקפת הטרור של חמאס ב-7.10. במהלך הלחימה, נפלו 60 שוטרים ממשטרת ישראל ולוחמי משמר הגבול ומתוכם 20 שוטרים ולוחמים ממרחב הנגב. יהי זכרם ברוך!