הפועל חיסונים באר שבע

שחקני הפועל באר שבע לא נותנים סיכוי לשפעת ומכדי חורף, הגיעו להתחסן בסורוקה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: רחל דוד / דוברות סורוקה

המרכז הרפואי סורוקה מאמץ את שחקני קבוצת הפועל באר שבע בכדורגל ונותן להם מעטפת וליווי רפואי מלא לאורך כל השנה. כחלק משיתוף פעולה זה חוסנו היום, ראשון, בחיסוני שפעת, שחקני הקבוצה וחברי הסגל על ידי לימור מצא, אחות בסורוקה.

בסורוקה אומרים כי הדרך היעילה ביותר למניעת תחלואה ותמותה משפעת היא קבלת חיסון . שפעת היא מחלה נגיפית עונתית הנגרמת מוירוס הפוגע בעיקר בדרכי הנשימה. בכל שנה חולים בשפעת 40-10 אחוז מהאוכלוסייה הכללית. מדי חורף,  גורם נגיף השפעת לסיבוכים קשים בקשישים ובתינוקות. נגיף השפעת עובר מאדם לאדם דרך שיעול או התעטשות (במגע קרוב ממטר) ודרך מגע עם משטחים.

החיסון הוא באמצעות נגיף מומת ותופעות הלוואי שלו, אם בכלל, קלות וקצרות מועד. נגיף השפעת עובר שינויים מתמידים ובכל שנה יש נגיף שפעת עונתית השונה במעט מזה שהיה בשנה הקודמת. לכן מומלץ להתחסן כל שנה מחדש. 

צוותי סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי, שחלק גדול מהם אוהדים מושבעים של הפועל באר שבע, מאחלים לשחקנים ולסגל הצלחה בהמשך העונה ובריאות איתנה.​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK