קבוצת חיפה תעניק חסות רשמית למחלקת הנוער של הפועל ב''ש

''אנחנו בקבוצת חיפה, שמחים לקחת חלק בפעילות הקהילתית של הפועל ב''ש, תוך מתן דגש על טיפוח הנוער", אמר מוטי לוין מנכ''ל ''קבוצת חיפה'' לאלונה ברקת נשיאת מועדון הכדורגל הפועל באר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: יח''צ / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בטקס שנערך במפעל "חיפה נגב טכנולוגיות" במישור רותם, חתמו מוטי לוין ואלונה ברקת על הסכם חסות רשמי של "קבוצת חיפה" לטובת מחלקת הנוער של הפועל באר שבע.  

אלונה ברקת הודתה במילים נרגשות למוטי לוין על הקשר החם והאישי לאורך השנים והוסיפה: "אני בטוחה שהקשר הזה ימשך גם בשנים הבאות" 

בטקס החגיגי השתתפו מצד קבוצת הפועל באר שבע: עו"ד גיא פרימור מנכ"ל הקבוצה, מאור מליקסון המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, פלג חמדי מנהל מחלקת הנוער ומיכל סיבוני מנהלת השיווק של הקבוצה. מצד "קבוצת חיפה" השתתפו: אורי גוטמן מנהל מפעל "חיפה נגב טכנולוגיות", נטלי סיפדו סמנכ"לית משאבי האנוש בקבוצת חיפה ונעמי ברגיל, מנהלת משאבי אנוש במפעל "חיפה נגב טכנולוגיות". 

במסגרת הסכם החסות יופיע לוגו החברה על חולצות שחקני הנוער. בנוסף, ההסכם כולל בתוכו התחייבות, לשיתוף פעולה בין קבוצת הנוער לקבוצת חיפה בשלל אירועים ופעילויות חברתיות לטובת הקהילה במהלך העונה הקרובה.  

מוטי לוין, מנכ"ל קבוצת חיפה: "כיליד באר שבע, ואוהד ותיק של הקבוצה, אני שמח וגאה על השותפות בין קבוצת חיפה להפועל באר שבע בכדורגל. קבוצת חיפה דוגלת בשילוב בין שני עולמות: מצד אחד פיתוח החקלאות באמצעות פתרונות חדשניים, מצד שני תרומה מתמשכת לקהילות שבסביבתן אנו פועלים. אנו רואים בהפועל באר שבע שותפה טבעית המשלבת גם כן בין הספורט המקצועי לפעילות למען הקהילה ולכן אנו שמחים לקחת חלק בפעילות הקהילתית של הפועל באר שבע, תוך מתן דגש על טיפוח הנוער." 

אלונה ברקת, נשיאת מועדון הפועל באר שבע בכדורגל: "השותפות בינינו לבין קבוצת חיפה מבוססת קודם כל על הערכים הקהילתיים, בדגש על הענקת הזדמנויות וקידום הנוער המצוין שיש לנו. בסוף כולנו רוצים לעשות טוב ולשפר את חיי הקהילה סביבנו. אני מודה למוטי על החברות והליווי לאורך השנים ולקבוצת חיפה על התמיכה ואני בטוחה שהקשר הטוב הזה יימשך עוד שנים רבות." 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com