סוויס סיסטם: מזרני ויסקו ומזרני לטקס יתרונות וחסרונות

send whatsapp messsage send FB messsage

סוויס סיסטם עושה לכם סדר בין סוגי המזרים: ויסקו או לטקס? מה מיוחד בכל מזרן ואיזה מזרן עדיף?

מה זה ויסקו?
אם נוחות ואיכות המיטה שלכם חשובה לכם, ההשאלה העיקרית שסביר שתעלה לכם בראש היא איזה סוג מזרן מתאים למיטה זוגית?
החומרים המומלצים כיום עבור מיטה זוגית איכותית הם ויסקו ולטקס, שני חומרים עם יתרונות בריאותיים בולטים שישפרו לכם את השינה יחד עם משטח שינה אורטופדי, אפשרות לכוון אזורים שונים במיטה ופונקציות נוספות שניתן לקבל במיטות חכמות.

ויסקו הוא חומר המזרנים הנפוץ והמפורסם ביותר כיום והוא זכה לכינויים רבים עד כה, ביניהם  "ספוג זיכרון", "מזרן חכם" וכיוניים רבים עקב יתרונותיו הרבים.
סיפורו של הויסקו מתחיל החל מפיתוחו עבור נאס"א לנוחות האסטרונאוטים, הפונקציה העיקרית של הויסקו היא יכולת ההתאמה של החומר למבנה הגוף של האדם ששוכב או נח עליו באמצעות התגמשות הויסקו בהתאם לטמפרטורה הגוף החמה.
מזרני הויסקו של
סוויס סיסטם הם בעלי תבנית יציקה הקפית ומיוצרים ללא דבקים, שיטה בעלת פטנט רשום הממצבת את מזרני ויסקו של סוויס סיסטם כטובים ביותר בישראל.
מזרן ויסקו של סוויס סיסטם כולל יתרונות נוספים, בין היתר מכיל מינרלים טבעיים ואנטי בקטריאליים, סופג לחצים, מאפשר פיזור טוב של עומס הגוף, מסייע בסחרור מחזור הדם ומונע את תופעת עקצוץ בשינה.
הויסקו נפוץ ואיכותי אך יחד עם זאת החומר סופג חום, יש לקחת את זה בחשבון אם אתם מתקשים לישון על משטח חמים, כמו כן ישנם סוגים שונים של מזרן ויסקו שיצריכו תוספת תשלום וייקרו את העלות של המזרן.

מה זה לטקס?
חומר הלטקס מפורסם גם הוא ונפוץ בענפים רבים שאינם בהכרח רק מיטות זוגיות, לטקס הוא גומי אלסטי שמאפשר רמת אוורור טובה ותמיכה אורטופדית יעילה שמאפשרת לשפר את איכות השינה.
מזרני הלטקס מתאימים מאוד לאנשים שסובלים מאלרגיות, דוחי לחות, שומרים על טמפרטורה קבועה ונחשבים למזרנים מומלצים ל
מיטה זוגית.
יחד עם היתרונות, חשוב לציין שמזרני לטקס עלולים לאבד מעט את האלסטיות שלהם לאורך השנים, מזרני הלטקס איכותיים וישמרו על מידה טובה של אלסטיות גם לקראת סוף חיי המזרן שיחזיק לכם שנים רבות.

מזרן ויסקו או מזרן לטקס? מה עדיף?
ויסקו או לטקס, האם זאת השאלה? כפי שכבר הבנתם שני החומרים הנפוצים ביותר במזרונים איכותיים הם ויסקו ולטקס, ההבדל הגדול של המזרונים הם צורת המגע וההתאמה שלהם לגוף האנטומי שלכם ולא ניתן להחליט עבורכם איזה סוג חומר יותר טוב.
לויסקו ולטקס יתרונות וחסרונות אך אם לאדם אחד יתאים יותר לטקס, אדם אחר יתחבר יותר לויסקו, בחירת סוג המזרן היא אינדיבידואלית לאדם שבוחר אותו.
במידה ואם אוהבים מזרן רך יותר שנוטה יותר לשקוע ולהימתח ייתכן ותתחברו יותר למזרן לטקס, אם אתם אנשים שאוהבים מזרן קשיח יותר שלא שוקע ומתאים את עצמו לגוף האנטומי שלכם ייתכן ותתחברו יותר למזרן ויסקו.

בבחירת מיטה מתכווננת או
מיטה חכמה, סוויס סיסטם מציעה לכל אדם את האפשרות לבחור את המיטה המתאימה ביותר עבורו, מיטה זוגית של סוויס סיסטם תאפשר לכם לבחור את סוג המזרן הרלוונטי עבור כל צד, בין האפשרויות השונות תוכלו לבחור מזרן ויסקו גמיש למחצה, ויסקו קשיח למחצה, לטקס גמיש למחצה או לטקס קשיח למחצה, ויסקו בהזרקה קשיח או גמיש למחצה, מזרן Pure לטקס או מזרן Pure ויסקו.
בנוסף לאפשרויות בחירת המזרן תוכלו לבחור את גודל המיטה, צבע וציפה, כך בנוסף לסוג המזרן אותו בחרתם תוכלו להתאים את כל הפרמטרים לעיצוב חדר השינה שלכם.