ליווי עורך דין משרד הביטחון

send whatsapp messsage send FB messsage
קרדיט FREEPIK

אם יש משהו שמשותף כמעט לכל הישראלים, זה הצבא. אנחנו שומעים עליו, מדברים עליו ובסופו של דבר מגיעה שעתנו להתגייס ולתרום למדינה. מטבע הדברים, אנשים שמשרתים בצבא או בכוחות הביטחון האחרים, חשופים להרבה יותר פגיעות. הפגיעות יכולות להיות פיזיות אך הן גם עלולות להיות נפשיות, והבעיה היא שההשלכות של פגיעות כאלה הינן מהותיות. קשה מאוד לתפקד עם פגיעה פיזית או נפשית, וזה משפיע על כל תחומי החיים. לכן ברור מדוע אדם שנפגע רוצה להגיש תביעה ולקבל פיצוי. כל עוד הפגיעה נעשתה במסגרת מילוי התפקיד – הצבא או בכוחות הביטחון, הסיכוי לקבל פיצוי גבוה. למעשה, אדם שנפגע צריך להיות מוכר כנכה, שכן הכרה שכזו תעניק לו לפחות סיוע כלכלי משמעותי. הבעיה היא שלא קל להתמודד מול מערכות גדולות של המשטרה, הצבא וכדומה. לכן, אם גם אתם נתונים במצב כזה היום, פנו כמה שיותר מהר אל עורך דין משרד הביטחון. זה לא משנה איפה בדיוק עשיתם את השירות שלכם או מה בדיוק קרה לכם במהלך אותו שירות. מה שבטוח זה שאיש מקצוע כמו עו"ד משרד הביטחון יוכל לעזור לכם לקבל קצבת נכות וסיוע כלכלי משמעותי.

מה עושה עו"ד בתחום הזה?

אומנם זה נכון שזה תלוי בשאלה באיזה עו"ד משרד הביטחון אתם בוחרים, אך יש כמה קווים דומים ומקבילים בין עורכי הדין השונים. עורך דין משרד הביטחון מכיר את הנהלים ויודע מה עליכם לעבור עד שבסוף הדרך תקבלו את הגדרת ה"נכה". ברוב המקרים יש וועדות רפואיות שצריך לעמוד בפניהן וכדי שתהיו מוכנים לוועדה כזאת, אתם צריכים עזרה מעורך דין. ללא שירותיו של עורך דין משרד הביטחון הסיכוי שלכם לקבל את הפיצוי שמגיע לכם ואת קצבת הנכות יהיה יחסית קטן. לעומת זאת, עם עורך דין מוכשר הדברים ייראו אחרת. למעשה, חלק מתפקידו של עוה"ד הוא לבדוק את המקרה שלכם, לתת לכם ייעוץ משפטי וגם, כמובן, לייצג אתכם בפני בית המשפט בעת הצורך. לכן ברור מדוע יש לו תפקיד מהותי בכל התהליך ובהחלט כדאי שתבדקו באיזה עו"ד מוכשר אתם בוחרים.

המלצות על עורכי דין

דרוש לכם עו"ד משרד הביטחון? רוצים להיות בטוחים שאיש מקצוע מוכשר מאוד מטפל במקרה שלכם? אם כך, עכשיו זה הרגע להתחיל לקרוא מספר המלצות. למרות שאולי נדמה לכם שאתם לבד, אתם יכולים להיות בטוחים שלא מעט אנשים כבר היו במצב שבו אתם נמצאים. לכן, אם תוכלו ללמוד מהם ולקבל מהם המלצות אונליין על עורך דין משרד הביטחון מוכשר, למה לוותר על כך? לקבלת ייעוץ עורך דין משרד הביטחון לחצו כאן , ויפה שעה אחת קודם. ככל שתערבו בעניין את עורך הדין שלכם כמה שיותר מוקדם, הוא יוכל לסייע לכם בצורה יותר יעילה ואפקטיבית.