שאלות ותשובות על ניתוח הגדלת חזה

send whatsapp messsage send FB messsage
קרדיט freepik

לא מעט נשים סובלות מביטחון עצמי ירוד רק בגלל גודל החזה שלהן. מהסיבה הזאת הן בוחרות ללכת על האפשרות של ניתוח הגדלת חזה. מדובר על ניתוח כירורגי שבמהלכו מכניסים שתלים מלאכותיים אל תוך החזה על מנת להגדילו. המשמעות היא שאחרי הניתוח, כל אישה יכולה להנות מהמראה שהיא תמיד חלמה עליו. אם אתם לא מרוצה מהמראה החיצוני שלך, אין סיבה שתעברי על כך לסדר היום. מגזין בי אסתטיק יספק לך מידע מקיף על כל הניתוחים הפלסטיים שתוכלי לעלות בדעתך.


מי קובע את גודל השתל?

המטופלת היא זאת שהחליטה לעשות את הניתוח, ולכן היא זאת שאמורה להחליט על גודל השתל. אך כמובן שההחלטה חייבת להתבצע ביחד עם הרופא המנתח שמכיר את המגבלות השונות. כלומר ההחלטה הסופית היא של המטופלת ביחד עם הרופא המנתח. כאשר השאיפה היא לגרום למטופלת לאחר הניתוח להרגיש כי היא הגשימה את החלום הכי גדול שלה. הביטחון העצמי יעלה, זה בעצם יהיה המדד להצלחה.


איך בוחרים רופא לניתוח הגדלת חזה?

הרופא הוא איש המקצוע שאמור להפוך את החלום שלך למציאות. אם לא תבחרי את הרופא המתאים, את עלולה למצוא את עצמך מתאכזבת לא מעט. לפיכך חובה עלייך לעשות את הבחירה על סמך המלצות של מטופלות אחרות. כאלה שביצעו ניתוח הגדלת חזה ויכולות לספר לך ממקור ראשון על החוויה. תפני אך ורק לרופאים שיש להם רזומה עשיר והמלצות רבות. כך תדעי כי את בדרך לעשות את הבחירה הנכונה מבחינתך.


כמה זמן נמשך הניתוח עצמו?

למען האמת הניתוח הוא ניתוח יחסית קצר, כך שאינך צריכה לחשוש יותר מידיי לגביו. מה שגם בהשוואה לניתוחים פלסטיים אחרים הוא נחשב לניתוח מאוד נפוץ ומאוד בטוח. הניתוח עצמו אמור להימשך בין 30 דקות עד 45 דקות. כמובן שאם קיימים סיבוכים הניתוח עלול להתארך קצת מעבר, אך עדיין זה הזמן הממוצע. כמובן שהרופא המנתח ביום הניתוח יספר לך יותר על התהליך.


תוך כמה זמן חוזרים לשגרה?

הרצון לחזור לשגרה הוא בהחלט רצון מובן. אך תזכרי כי ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח לכל דבר ועניין, וכך עלייך להתייחס אליו. ההמלצה היא לנוח כמה ימים טובים על מנת שתוכלי לזרז את ההחלמה. התאמצות בימים הראשונים לאחר הניתוח לא צריכה להיות בסדר האפשרויות. בדרך כלל אפשר לחזור לשגרה מלאה תוך שבע עד שבועיים.

כתבות נוספות למקרה שפספסת...
יום שני | 25 אוקטובר 2021
יום רביעי | 20 אוקטובר 2021
יום רביעי | 20 אוקטובר 2021
יום רביעי | 20 אוקטובר 2021