מפחיד: ''הגנב האתלטי'' מסתובב בשכונת כלניות (תיעוד)

''הייתי עם השוטרים על הקו כשהגנב מסתובב בגינה'', מספר צחי, ''כשהבחין בניידות, הרביץ 'ספרינט' ונעלם''
send whatsapp messsage send FB messsage

‘’לפקוח עיניים ולהפעיל תמיד מצלמות ואזעקות'', אומר לחדשות באר שבע והנגב, אשר הלילה זכה לביקור הלא נעים של פורץ בביתו בשכונת כלניות בבאר שבע, בשעה 2:30 לפנות בוקר.

‘’האזעקה פעלה וראיתי את הפורץ מטייל בגינה, פניו מכוסות, כפפות על ידיו, מחפש מאיפה להיכנס לתוך הבית'', משחזר צחי. ‘’הייתי כל הזמן על הקו עם המשטרה ומוקד הביטחון העירוני, שהגיעו מיד. כשפתחתי להם את השער, הגנב ברח. אומרים שהוא אתלט, נתן ריצה מהירה''.‘’הוא ברח, אבל את התיק שהוא נשא כן תפסו: היו בתוכו מחשב נייד, פלאפון, כסף זר (יורו) ושעון זהב. הוא הצליח להסתובב בגינות שלידינו ששם לא הופעלה האזעקה הוא הסתובב חופשי וניסה להכנס לשכנה לידי'', אומר צחי. 

 

המששטרה הגיעה לזירה‘’שימו לב, תפעילו אזעקות, זה מרתיע ולפחות יעיר אותכם ולנסות לעזור לבילוש לתפוס אותו חשוב מאוד לכולנו בשכונה.. תהיו ערניים!''. כוחות הסיורים, כאמור, הגיעו מיד לזירה. תיעוד מצלמת האבטחה סיפק מידע חשוב שיוביל לתפיסת הפורץ.

 

הגנב, פניו מכוסותלדברי צחי, אין לילה בו האזעקה לא פועלת: ‘’לרוב זה חתולים שמסתובבים בגינה, אבל מעדיף להתעורר מחתול משוטט ולא מפורץ''. בעיית הפריצות מוכרת היטב בשכונות ההיקפיות של באר שבע, מהן קל מאוד לגנבים להיעלם לתוך החשיכה באחד משבילי העפר.