ראש עיריית באר שבע משבח את בכירי משרד הפנים: ''יחד אתכם הצלחתי ב-15 השנים האחרונות לבצע שינוי אדיר''

ראשי יחידות השונות במשרד הפנים, מאגף החשבות, אגף מערכות מידע, רכש ולוגיסטיקה השתתפו בסיור בעיריית באר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: עיריית באר שבע

ראשי יחידות השונות במשרד הפנים, מאגף החשבות, אגף  מערכות מידע, רכש ולוגיסטיקה, משאבי אנוש ועוד, השתתפו בסיור בעיר באר שבע במסגרת קורס ראשון מסוגו שעורך משרד הפנים  לשלטון המקומי.

בקבלת הפנים שנערכה בעירייה על ידי ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ והנהלת העירייה הסביר ראש העיר כי: "זו הזדמנות מיוחדת להיפגש עם העתודה הניהולית של משרד הפנים , אתם משמעותיים מאוד בפיתוח הרשויות המקומיות וקידום האינטרס המשותף בינינו והוא מתן השירותים לתושבי הרשויות . לא פשוט להיות משרת ציבור אבל עם צוות מקצועי הצלחתי ב15 השנים האחרונות לבצע שינוי אדיר , יחד איתכם כעובדי מדינה נמשיך לבצע את השינוי המשמעותי עבור השיפור השירות לתושב".

במהלך היום התקיים גם פאנל בהשתתפות ה לילי פיינטוך ,הממונה על מחוז דרום מטעם משרד הפנים וסגניתה מרגריטה ברר עם מנכ"לית העירייה  אבישג אבטובי ועובדים בכירים ברשות המקומית בנושאים על סדר היום: העשייה המשותפת במרחב המטרופולין, תכנון, תעסוקה והייטק את הסיור הלימודי סיימו משתתפי הקורס בסיור בפארק נחל באר שבע ופארק ההייטק.

 קורס השלטון המקומי הינו הראשון מסוגו ופותח על ידי אגף הדרכה במשרד. משתתפי הקורס הם עובדי היחידות השונות במשרד להם אין נגיעה ישירה בליבת העשייה ברשויות המקומיות ומועבר ע"י המנהלים והמנהלות  של אגפים ומנהלים  העוסקים בהיבטים שונים בתחום השלטון המקומי.

מטרת הקורס הינה לבצע חשיפה והיכרות מעמיקה ורב ממדית עם אתגרי השלטון המקומי, ההזדמנויות והיוזמות המקודמות בו תוך הבנת הצרכים של הרשויות ומתן המענה המדויק לצורך שלהן כעובדי המשרד המעניקים להם שירות.