תאגיד ''מי שבע'' התנדב במעון היום השיקומי של אלו''ט ''אלוטף''

תאגיד המים והביוב ''מי שבע'' משתתף מדי שנה ביום המעשים הטובים - אירוע ההתנדבות הגדול בישראל
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: מי שבע

השנה, בחר התאגיד להתנדב ב"אלוטף" מעון היום השיקומי לילדים על הרצף האוטיסטי של אלו"ט. מנכ"ל "מי שבע", אינג' מריו לובטקין: "יום המעשים הטובים הוא הזדמנות טובה לתרום לקהילה ולהתכנס יחד למטרה משותפת וחשובה במיוחד".

במסגרת "יום המעשים הטובים" אשר מתקיים השנה בצל המלחמה, התנדבו השבוע עובדי וקבלני תאגיד המים "מי שבע" במעון היום השיקומי של אלו"ט "אלוטף" באר שבע, המרכז להתערבות טיפולית מוקדמת לילדים  על הרצף האוטיסטי בגיל הרך. את המרכז הקימה עמותת אלו"ט, שקיימת למעלה מ-50 שנה ופועלת עבור ילדים ובוגרים על הרצף האוטיסטי. העמותה מייצרת ומקדמת אורח חיים מכבד ומכיל ומלווה את הילדים, הבוגרים והמשפחות מרגע האבחון ולאורך החיים. המטרה היא לגרום להצלחתם האישית ושילובם המיטבי בחברה תוך קידום זכויותיהם.

במסגרת ההתנדבות ב"אלוטף", עובדי וקבלני "מי שבע" סידרו ואירגנו מחדש את המרחב החיצוני לגן תוך יצירת

אווירה נעימה המאפשרת לילדים לטייל ברחבי החצר ללא חשש ממזיקים, ובנוסף לגרום לילדים להתנייד בחופשיות ובפרטיות. בנוסף, הקימו המתנדבות והמתנדבים גינת ירק מטופחת עבור ילדי הגן ולרווחת הצוות והעובדים פינת ישיבה מאורגנת.

היות והשנה יום המעשים הטובים חל בסמוך לחג הפורים, בחר התאגיד לשמח את ילדי הגן ואת הצוות הפדגוגי והפרא-רפואי, במשלוחי מנות מפנקים במיוחד שארזו ורכשו עובדי ומתנדבי "מי שבע" במשרדי התאגיד, וחילקו אותם השבוע לילדים ולצוות.

מנכ"ל "מי שבע", אינג' מריו לובטקין: "יום המעשים הטובים מהווה הזדמנות טובה עבורנו לתרום לקהילה ולהתכנס יחד למטרה משותפת וחשובה בייחוד בעת הזו בה אחדותנו חשובה במיוחד. כלל עובדי התאגיד משקיעים מדי יום לטובת רווחת התושבים, כאשר ביום ייחודי זה נרתמנו יחד לקידום מטרות חשובות. אנו מודים לצוות מרכז 'אלוטף' ועמותת אלו"ט על שיתוף הפעולה שאיפשר את הצלחתו של היום".
מנהלת אלוטף באר שבע גל בוטבול: "מהרגע הראשון שמנהלת משאבי אנוש בתאגיד יצרה איתנו קשר הרגשנו שההתנדבות הזו היא לא "עוד משימה" עבור אנשי התאגיד, אלא משהו שבאמת בא מהלב. זה היה מפגש מרגש ומרחיב את הלב ואני בטוחה שהקשר שהתחיל ביום הזה ימשך לעוד שנים רבות"