שני תושבי לקיה חשודים שחטפו ילדה ממוסד לחוסים, אנסו והשליכו אותה לצד הדרך

ח''כ אלמוג כהן דורש להעביר את חקירת המקרה המזעזע לידי השב''כ. על פי החשד, הילדה נחטפה ממוסד בצפון וחברותיה הן אלה שהזעיקו את המשטרה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: שאטרסטוק

מזעזע: שני תושבי לקיה חושדים  שאנסו ילדה יהודיה בת 15 תושבת הצפון וזרקו אותה במדבר. המקרה, אשר ארעה לפני כמה ימים נחקר על ידי תחנת לקייה, אבל הולכת ומתגברת דרישה להעביר את החקירה לידי השב''כ. מדובר באירוע קשה שלישי, על רקע לאומני לכאורה, תוך כשבועיים. קדמו לו רצח בבית קמה על ידי תושב רהט שהגיע מעזה וניסיון רצח חיילים בתחנה המרכזית, על ידי תושב רהט.

על פי מידע שהגיע לידי מערכת חדשות באר שבע והנגב, הנערה, חוסה במוסד בצפון, נעלמה ממנו לפני כמה ימים. חברותיה הן אלה שהודיעו למשטרה וסיפרו כי נחטפה ברכב על ידי שני חשודים בני מיעוטים. בעקבות ההודעה, כוחות משטרה גדולים  פתחו בחיפושים אחריה.  בסיוע אמצעים טכנולוגיים שונים הצליחו לאתרה, כשהיא מוטלת בצד הדרך באיזור המדבר. 

ח״כ אלמוג כהן (עוצמה יהודית), פנה ליועצת המשפטית של הממשלה ודר להעביר את החקירה מידי המשטרה: ‘’אני דורש מהשב״כ להוביל את חקירת אונס הנערה בסיכון בת ה -15 בנגב. אונס של נערה בת 15 ואונס בכלל הוא טרור לכל דבר ועניין. אני דורש מהשב״כ לחקור את הארוע כאירוע לאומני ולמצות את הדין עם חיות-האדם באופן הכי חמור שיש. האמת צריכה להיאמר: ״מעשים אלא נעשו על רקע אידיאולוגי טרוריסטי ועל כך עליהם להשפט״ .

 

המכתב ששיגר ח''כ אלמוג כהן