מנכ"ל Binance מצפה כעת שמחיר הביטקוין יעלה על ההערכה הקודמת של 80 אלף דולר השנה

למרות הירידות והתיקון של השבוע האחרון, מנכ"ל Binance מצפה כעת שמחיר הביטקוין יעלה על ההערכה הקודמת של 80 אלף דולר השנה
send whatsapp messsage send FB messsage
מנכ

מנכ"ל Binance, ריצ'רד טנג, צופה כעת שמחיר הביטקוין יעלה על הערכתו הקודמת של 80,000 דולר השנה. ההנהלה צופה המשך זרימה משמעותית לקרנות מסחר בביטקוין נקודתיות בארה"ב (ETFs), שכן הקדשות ומשרדים משפחתיים מגדילים את חשיפת הביטקוין בתיקי ההשקעות שלהם.

תחזית מחירי הביטקוין של מנכ"ל Binance, טנג

מנכ"ל Binance, ריצ'רד טנג, שיתף את תחזית הביטקוין שלו ואת תחזית המחיר שלו באירוע בבנגקוק ביום ראשון. טנג נכנס לתפקיד המנכ"ל של Binance לאחר שצ'אנגפנג ז'או (CZ) פרש מתפקידו בנובמבר אשתקד בעקבות ההסדר של 4.3 מיליארד דולר של בורסת הקריפטו עם הרשויות בארה"ב.

טנג הסביר שקרנות המסחר בביטקוין נקודתיות בארה"ב (ETF) ראו תזרים משמעותי מאז אישורן בינואר, והוסיף כי הוא מצפה שיותר הקדשות ומשרדי משפחה יגדילו את ההקצאות לקרנות הללו בעתיד הקרוב.

בהתייחסו לתחזית הקודמת שלו של ביטקוין להגיע ל-80,000 דולר עד סוף השנה, טנג הסביר כי כעת הוא רואה את מחיר הקריפטו עולה על הערכתו "עם הפחתת ההיצע והביקוש ממשיך להגיע". בעודו מבהיר כי תחזית מחירי ה- BTC הייתה השקפתו האישית, הוא תיאר כי עליית הקריפטו לא תהיה "קו ישר", וקבע כי העליות והמורדות יהיו טובות לשוק.

טנג גם התייחס להישג האחרון של ביטקוין בשיא כל הזמנים החדש והזרימה המשמעותית לתעודות סל של ביטקוין נקודתיות, והצהיר: "אנחנו רק מתחילים".

אנשים רבים מצפים לעלייה משמעותית במחיר הביטקוין, הניזון מהביקוש לתעודות סל ביטקוין נקודתיות והירידה בחצי. מנכ"ל Galaxy Digital, מייק נובוגרץ, צופה ש- BTC תגיע השנה ל-100 אלף דולר , תוך ציון "מומנטום בורח" עבור תעודות סל ביטקוין נקודתיות. האנליסטים של ברנשטיין משוכנעים כעת יותר שהקריפטו יגיע ל -150 אלף דולר עד אמצע 2025 . מאט הוגאן, CIO Bitwise, אמר ש-BTC עשויה להגיע ל -200 אלף דולר השנה בגלל "יותר מדי ביקוש ולא מספיק היצע". בינתיים, מחבר אבא עשיר אבא עני רוברט קיוסאקי מצפה ש- BTC יגיע ל -300 אלף דולר השנה .