מני גודארד נרצח, גופתו מוחזקת בעזה: הבשורה הקשה שקיבל קיבוץ בארי

ארבעה חודשים אחרי מתקפת הטרור, עודכנה משפחתו של מני גודארד ז''ל, כי הוא נרצח וגופתו מוחזקת בעזה
send whatsapp messsage send FB messsage
מני גודארד ז''ל (צילום: רשתות חברתיות / ללא קרדיט)

קיבוץ בארי הודיע הבוקר, חמישי,  כי משפחתו של מני גודארד עודכנה באופן רשמי על הירצחו. על פי ההערכה, הוא נרצח ב-7 באוקטובר. אשתו איילת נרצחה עימו במתקפה על ביתם. בידי ישראל מידע כי  לפחות עוד כ-30 חטופים אינם בין החיים וגופותיהם מוחזקות על ידי ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה. 

עד הימים האחרונים, העריכו בקיבוץ  כי מני גודארד ז''ל נרצח ב-7 באוקטובר, אולם  גופתו לא אותרה בין החללים.הבוקר עודכנה מזכירות הקיבוץ  כי הגופה של גודארד נחטפה בשבת הארורה. גודארד נכלל גם ברשימת החטופים של מטה משפחות החטופים. הבוקר עודכן הסטטוס שלו באופן רשמי ל''חטוף שגופתו מוחזקת בעזה''.

על פי ה"ניו יורק טיימס" האמריקני, בידיעה שפורסמה אתמול,  המודיעין הישראלי מעריך שלמעלה מחמישית מהחטופים שמוחזקים ברצועת עזה אינם בין החיים. על פי מידע שהגיע לעיתון לפחות 32 מתוך 136 אינם בין החיים, ובני משפחותיהם עודכנו.  גורמים צבאיים מסרו לעיתון, כי “מידע מודיעיני לא מאושר” שמצביע על כך שייתכן שלפחות 20 חטופים נוספים נהרגו, נבחן בימים אלה. בישראל נמנעו עד היום מלפרסם את המידע, והוא הגיע דרך התקשורת הזרה והרשתות החברתיות.

דובר צה''ל הגיב לכתבה: "אנחנו משתמשים בכל המשאבים הזמינים כדי לאתר ולמצוא מידע רב ככל האפשר על בני הערובה המוחזקים כיום בידי חמאס".

מטה משפחות החטופים מדגיש בשבועות האחרונים את הסכנה לחייהם של החטופים שנמצאים בשבי ארגון הטרור.