מזעזע: תושב הנגב ניסה לרצוח את בתו הקטנה בגז

פרקליטות המדינה הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד דיאב אבו דיה (48) ממסעודין אל עזאזמה לאחר שניסה לרצוח קרובת משפחה קטינה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה. קרדיט: Image by Алексей Громов from Pixabay

מכתב האישום שהגישה עו"ד שרון שוורץ מפרקליטות מחוז דרום פלילי עולה כי לאחר שאבו דיאב וקרוב המשפחה נוסף, גילו למורת רוחם כי הקטינה נמצאת בקשר זוגי, נעלו השניים את הקטינה במחסן בביתם, שברו באמצעות פטיש את הצלינדר של המנעול, חיברו צינור לתוך הפתח ופתחו בלון גז במטרה לגרום למותה של הקטינה.

כעבור כרבע שעה לערך, החדר החל להתמלא בריח הגז והקטינה חשה תחושת מחנק, חוסר אויר וסחרחורת. בהמשך, נטלה הקטינה שמיכות שהיו בחדר וניסתה לעצור את זרימת הגז לחדר, אך ללא הצלחה. באותה העת, הגיע אל מחוץ לחדר קרוב משפחתה של הקטינה אשר חילצה. לאחר שהקטינה חולצה החל אבו דיאב להכות את הקטינה במקלות מטאטא, עד שנשברו, בעוד קרוב המשפחה הנוסף מחזיק את הקטינה. כשהשניים חדלו ממעשיהם, הם פנו למתלוננת ואמרו לה "את רוצה שנהרוג אותך בגלל ...".

מספר ימים לאחר האירוע בשעות הלילה המאוחרות אבו דיאב וקרוב המשפחה הנוסף הסיעו את הקטינה למקום באזור. שם החלו השניים להכות את הקטינה באמצעות מוטות הברזל בכל חלקי גופה במשך כעשרים דקות, תוך שקרוב המשפחה מניח את ידו על פיה של הקטינה על מנת שלא תוכל לצעוק. בשלב מסוים חדלו השניים ממעשיהם והחזירו את הקטינה לביתה.

לאבו דיאב יוחסו עבירות של ניסיון לרצח ותקיפה בנסיבות מחמירות. החקירה נוהלה על ידי יחידה חוקרת שגב שלום.