''חוששים שהפיצוץ הבא יהיה כשהילדים בדרך לבית הספר'': אימה ברחוב אחד העם בבאר שבע

תושבים בשכונה א' מספרים על רצף ניסיונות חיסול בלב השכונה הוותיקה: ''חיים בפחד. מנסים לחסל פה מישהו והשכנים משלמים את המחיר''
send whatsapp messsage send FB messsage
''חוששים שהפיצוץ הבא יהיה כשהילדים בדרך לבית הספר'': אימה ברחוב אחד העם בבאר שבע זירת קרב? רחוב אחד העם בבאר שבע (צילום: גוגל מפות)

אימה בשכונה א', הוותיקה ושנחשבת לשקטה. תושבים במקום מספרים לחדשות באר שבע והנגב, כי במקום ארעו בימים האחרונים לא פחות מ-3 ניסיונות חיסול. ‘’היה מטען ציבור שהמשטרה ניטרלה, היה פיצוץ לפני כמה ימים ולפנות בוקר, פיצוץ נוסף'', מספרת דיירת בשכונה, שילדיה לומדים במוסד חינוכי בקרבת במקום. 

‘’אנחנו חוששים שהפיצוץ הבא יהיה כשהילדים הולכים או חוזרים מבית הספר. אנשים פה בפחד נוראי. אין לי מושג את מי רוצים לחסל ולמה וגם לא מעניין אותי, אני רוצה ביטחון לי ולמשפחתי'', אומרת תושבת השכונה.

תושבים מספרים כי שני הפיצוצים נשמעו היטב ברחבי השכונה: ‘'התעוררתי מהרעש, חשבתי שאולי חלמתי, אבל התחלתי לשמוע סירנות זמן קצר אחרי זה והבנתי שמשהו קרה. המשטרה הגיעה מיד, שניות אחרי הפיצוץ'', מספרת אחת השכנות. ‘’לפני כמה ימים איתרו במקום מטען צינור. באו חבלנים וניטרלו אותו''. 

כזכור, הבוקר המשטרה פעלה בשתי זירות פיצוצי מטענים על רקע פלילי:  הפיצוץ הראשון אירע ברחוב גדעון האוזנר בשוליה של שכונת רמות. זמן קצר לאחר מכן, אירע פיצוץ ברחוב אחד העם בשכונה ג'. למרבה המזל, בשני האירועים לא היו נפגעים. המשטרה מעריכה כי מדובר באירועים על רקע פלילי.