מחבר הספר אבא עשיר אבא עני רוברט קיוסאקי מייעץ למשקיעים לשים לב לחציית ביטקוין

רוברט קיוסאקי, מחבר הספר אבא עשיר אבא עני, יעץ למשקיעים לעקוב מקרוב אחר החצייה הקרובה של הביטקוין, והדגיש שהאירוע מתקרב במהירות.
send whatsapp messsage send FB messsage
הביטקויין דוהר למעלה

הסופר המפורסם חשף לאחרונה כי יש לו חוב של מיליארד דולר אך אינו רואה בכך בעיה שלו. עוד שיתף שהוא משתמש בחוב ככסף לרכישת נכסים, כולל ביטקוין, והדגיש שהוא לא סומך על הדולר האמריקאי.

רוברט קיוסאקי מפציר במשקיעים לשים לב לחציית ביטקוין

המחבר של אבא עשיר אבא עני, רוברט קיוסאקי, הדגיש את חציית הביטקוין הקרובה באפריל כאירוע מפתח למשקיעים לצפייה. 
אבא עשיר אבא עני הוא ספר משנת 1997 שנכתב בשיתוף קיוסאקי ושרון לכטר. הוא נמצא ברשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס במשך יותר משש שנים.
 יותר מ-32 מיליון עותקים של הספר נמכרו בלמעלה מ-51 שפות ביותר מ-109 מדינות.

 “אם אתה רוצה להיות עשיר, חיוני שיהיו לך חברים עשירים או לפחות חברים שרוצים להיות עשירים”

בפוסט בפלטפורמת המדיה החברתית X Wednesday, הסופר המפורסם הסביר שאחד הגורמים התורמים למצב הכלכלי של העניים ומעמד הביניים הוא המעגל החברתי שלהם.
 "אם אתה רוצה להיות עשיר, חיוני שיהיו לך חברים עשירים או לפחות חברים שרוצים להיות עשירים", הציע. 
קיוסאקי סיים את הפוסט שלו בהודעה על חציית הביטקוין הקרובה. "חציית ביטקוין מתקרבת במהירות. אנא שימו לב לחציית ביטקוין, זהב וכסף בינואר, פברואר ומרץ", כתב.
קיוסאקי המליץ ​​כבר מזמן על זהב, כסף וביטקוין. הוא שיתף בסרטון אינסטגרם ב-30 בנובמבר כי יש לו יותר ממיליארד דולר בחובות אבל הוא לא רואה בזה בעיה שלו.
 "לא בעיה שלי", הוא אמר והוסיף: "אם אני הולך להתבוסס, הבנק יתפוצץ". המחבר המפורסם הסביר שהוא משתמש בחובות כדי לקנות נכסים בעוד שרוב האנשים משתמשים בחובות כדי לקנות התחייבויות. "אני נוהג בפרארי ונחש מה, זה השתלם ב-100% כי זו אחריות. אני נוהג ברולס רויס; זה השתלם 100% כי זו התחייבות. אני משתמש בחוב בתור כסף ואני לא חוסך מזומן כי ב-1971 הפך הדולר לחוב", הסביר קיוסאקי. 
"כל המזומנים שאני מרוויח אני ממיר לכסף וזהב", הוסיף וציין כי "די מהר זו הפכה להיות בעיה גדולה וזו הסיבה שבבעלותי ביטקוין גם כי אני פשוט לא סומך על הדולר המחורבן".

חציית הביטקוין הקרובה ואישור פוטנציאלי של קרנות מסחר בבורסה נקודתיות (ETF) על ידי הרשות לניירות ערך בארה"ב (SEC) מלבים את הציפייה לעליית מחירי BTC . מייקל סיילור, יו"ר הביצועים של Microstrategy, צופה הכפלה של הביקוש לאחר חצייה. אנליסט אמר באוגוסט אשתקד כי חציית ביטקוין עלולה לדחוף את המחיר של BTC ל -400 אלף דולר . תחזיות מחירים אחרות כוללות את תחזית פנטרה קפיטל ל-148,000 דולר ואת תחזית 180,000 דולר של Fundstrat .