הטייס משגב שלום: פסול נהיגה נסע ב-190 קמ''ש (תיעוד)

כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים כנגד נהג שנתפס נוסע במהירות מופרזת, ניסה להתחמק מהשוטרים וסיכן נהגים אחרים
send whatsapp messsage send FB messsage
הנהג על הקרקע (צילום: משטרת ישראל)

צפו בתיעוד : מרדף משטרתי רכוב של לוחמי יחידת יואב במחוז הדרומי אחר נהג רכב שנסע במהירות של מעל 190 קמ"ש, כשהוא פסול נהיגה, הסתיים במעצרו. נגד הנאשם, תושב היישוב שגב שלום, הוגש כתב אישום ובקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים.

שוטרי המחוז הדרומי ממשיכים לפעול בכל שעות היממה על מנת להבטיח את שלומם וביטחונם של האזרחים. בתוך כך מבצעים הכוחות הפרוסים בשטח פעילות אכיפה נגד עבירות תנועה ובריונות בכבישים ובצירים המסכנות את ציבור משתמשי הדרך.

במסגרת הפעילות זיהו לוחמי יחידת יואב נהג רכב בנסיעה על כביש 406 כשחלונותיו הקדמיים כהים וסימנו לו לעצור בסמוך לצומת אוהלים. הנהג הבחין בשוטרים, החל במנוסה כשהוא חוצה רמזור אדום במהירות של מעל 190 קמ"ש כשבמהלך נסיעתו חצה נתיבים, נסע בשולי הכביש, עלה על מעגל תנועה, כשהוא לא נענה לקריאות השוטרים לעצור, תוך נסיעה פרועה שסיכנה את משתמשי הדרך. בהמשך המרדף ירד הנהג עם רכבו אל שטח עפר ולאחר שיצא מהרכב ניסה להימלט רגלית עד אשר נתפס ונעצר על ידי השוטרים.

החשוד, תושב היישוב שגב שלום, בשנות ה 20 לחייו, נעצר לחקירה בתחנת שגב שלום של מרחב הנגב ובמסגרתה עלה כי נהג ברכב בהיותו פסול נהיגה על ידי בית המשפט.  עם סיום חקירתו הגישה אתמול יחידת התביעות המשטרתית במרחב נגב כתב אישום הכולל בקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.