מחריד: ''המצבה של אבא הייתה מנופצת לגמרי''

תושבת באר שבע הגיעה לאזכרה בבית העלמין החדש - ונחדרה לגלות כי המצבה של אביה מנופצת. ''מאז שנפלה הרקטה איש לא הודיע לנו. מי יתקן את זה?''
send whatsapp messsage send FB messsage
המצבה המנופצת, סרטון תיעוד אחרי הנפילה (צילום סלולרי)

מחריד: למעלה מחודש וחצי אחרי שרקטה של ארגון הטרור חמאס-דאע''ש פגעה בבית העלמין בבאר שבע, חלק מהקברים שייתכן וניזוקו על ידה, עדיין עומדים מנופצים. תושבת באר שבע הגיעה לאזכרת אביה בבית העלמין ונחרדה לגלות את המצבה מנופצת לגמרי: ‘’המצבה קרובה למקום פגיעת הטיל, כנראה שחפרו שם לשלוף את הרקטה מהאדמה. המצבה של אבי מנופצת. איש לא טרח להודיע לנו וגם במקרה כזה, מי אמור לשאת לעלות מצבה חדשה?'', מספרת הבת, לחדשות באר שבע והנגב.

 

הנזק למצבות אחרי פגיעת הרקטה (צילום סלולרי)הבת ידעה שהייתה נפילת רקטה בבית העלמין מכתבות בתקשורת, שכפי שמתחייב, לא ציינו את מיקום הנפילה המדוייק. ‘’בשבוע שעבר הגענו ליום האזכרה, אבי נפטר לפני מספר שנים. היה מחריד לראות את הנזק ועוד יותר כואב, לראות שהשאירו את המקום כמו שהוא. אני לא יודעת אם שאר האנשים שקבורים בקרבת מקום יודעים על הנשק הרב פה''.

הרקטה פגעה בבית העלמין באחד המטחים בסמוך למתקפת הטרור על הנגב, ככל הנראה ב-8 או ב-9 באוקטובר. בני המשפחות, שהיו סגורים בביתם בשל הסכנה ששררה בנגב, גיעלו את הנזקים רק ב-10 באוקטובר. 

קראו עוד באותו נושא:
נזק כבד לבית עלמין בבאר שבע בעקבות פגיעת רקטה (תיעוד)