מפחיד: 12 עצורים, שוטרים פצועים באירוע אלים בנווה נוי

משטרת ישראל עצרה 12 חשודים, תושבי העיר באר שבע, שתקפו ואיימו על שוטרים במהלך טיפול באירוע של הקמת רעש בעיר באר שבע
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום המחשה: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

אתמול, חמישי בלילה, סמוך לחצות, התקבל דיווח במשטרה אודות אירוע של הקמת רעש מתוך בית בשכונת נווה נוי בעיר באר שבע. כוח שיטור של תחנת באר שבע הגיע למקום ופעל מספר פעמים במהלך הלילה להפסקת הרעש מתוך מסיבה שהתקיימה במקום. במהלך הטיפול המשטרתי הושלכו לעבר ניידת המשטרה בקבוקי זכוכית שפגעו בניידת ובשוטר, ולאחר מכן מספר רב של חשודים יצאו מהבית והחלו לתקוף את השוטרים ולאיים על חייהם.

כוחות משטרה גדולים של תחנת באר שבע, יס"מ נגב  ומג"ב הוזעקו למקום ופעלו להשלטת הסדר תוך כדי התפרעות המונית של משתתפי המסיבה, שהחלו לתקוף את השוטרים שהשתלטו על הפורעים, וביצעו את מעצרם של 12 חשודים המעורבים באירוע. כתוצאה מהאירוע נפגעו 4 שוטרים אשר נזקקו לטיפול רפואי.

כלל המעורבים, ביניהם 3 קטינים, נעצרו לחקירה בתחנת באר שבע. על בסיס חומר הראיות שייאסף נגדם הם יובאו היום לדיון בפני בית משפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרם.

‘’משטרת ישראל תמשיך לטפל בחומרה נגד כל אירוע אלימות, לרבות אירועי אלימות כלפי שוטרים אשר פועלים לילות כימים על מנת להבטיח את שלום הציבור בשגרה ובחירום. כל אירוע אלימות יטופל באפס סובלנות באופן נחוש וחסר פשרות תוך מיצוי הדין עם פורעי החוק למען שלום הציבור ובטחונו'', נמסר.