המתנה המרגשת שהעניקו הסטודנטים ב-SCE

הקמפוס של SCE אמנם סגור, אך הסטודנטים ממשיכים בעשייה בעיקר עבור החיילים ואנשי העוטף, אך לא שוכחים גם את חבריהם לספסל הלימודים שנמצאים במילואים
send whatsapp messsage send FB messsage
החיילים הסטודנטים של מכללת סמי שמעון מקבלים מארזי שי בשטח. צילום: פרטי

למרות שהקמפוס סגור הסטודנטים של SCE ממשיכים בעשייה בעיקר עבור החיילים ואנשי העוטף, אך לא שוכחים גם את חבריהם לספסל הלימודים שנמצאים במילואים בימי המלחמה. בשבוע שעבר חברי אגודת הסטודנטים של המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון קמפוס באר שבע, בשיתוף עם חב"ד בקמפוס ומתנדבים נוספים, הכינו מארזי שי מיוחדים וערכות ללוחמים.

"דיברתי עם חיילים סטודנטים שלנו שנמצאים בשטח במילואים וראיתי שיש ביקוש לציציות וספרי תהילים, לצד כל הציוד הם רצו גם משהו שישמור עליהם רוחנית", הסביר אפיק שניר, יו"ר אגודת הסטודנטים של SCE קמפוס באר שבע. יחד עם הרב שניאור מחב"ד בקמפוס, חברי האגודה הכינו מארזים של ציציות, נרות שבת וספרי תהילים. בנוסף צירפו כוס רב פעמית מנירוסטה שנוחה לשימוש בתנאי שטח ומטען נייד.

המארז המפנק נארז בתיק ממותג של האגודה והם יצאו אל שטחי הכינוס בדרום לחלק את החבילות לחיילים הסטודנטים שהתרגשו מהמחווה. אפיק סיכם: "אני מדבר עם הסטודנטים כל הזמן ושומע על הצרכים והחוסרים שלהם ואנחנו משתדלים לעזור כמה שאפשר. גם אני גויסתי בצו 8 ובימים אלו אני רוצה לשלוח חיזוק לכל הסטודנטים שלנו ובכלל לכל עם ישראל. יחד ננצח!".