''להודות ליהודה ז''ל על מה שעשה למען החיילים ועבורנו''

לפני מספר שנים הכיר טל לב, בעלי ''הדרומית'' את רב-סרן יהודה נתן כהן ז''ל, אשר נפל בלחימה בעזה - והציע לו להביא למסעדה חיילים על מנת שיעברו ערב מהנה
send whatsapp messsage send FB messsage
לפני מספר שבועות: חיילי חטיבת גבעתי, רב-סרן יהודה נתן כהן, ביקרו במסעדה (צילום פרטי)

ידידות של אמת נרקמה לפני חמש שנים בין טל לב, בעלי המסעדה הדרומית, לבין רב-סרן יהודה נתן כהן ז''ל, שנפל בלחימה בצפון הרצועה בשבוע שעבר. בתום ימי השבעה, לב פרסם פוסט מרגש, בו הוא סיפר על הקשר המיוחד בינו לבין הקצין בסיירת גבעתי. 
 


‘’יהודה זה איש שאנחנו ‏צריכים להודות לו על כל מה שעשה ונתן בשבילנו ובשביל החיילים שלו. הודה הגיבור נפל בקרב בשבוע שעבר עם חלק מהחיילים (חלקם בתמונה) על מנת להגן על הבית ולשמור עלינו! יהודה, אנחנו נמשיך את הדרך שלך, הנתינה האין סופית והצניעות.  אוהב אותך תמיד. תשמור עלינו מלמעלה''
 

 

רב-סרן יהודה נתן כהן הי''ד (צילום: דובר צה''ל)‘’רב-סרן יהודה נתן כהן, בן 25 משדמות מחולה, מפקד פלוגה בסיירת גבעתי, מזמן הפך למשפחה כבר מעל לחמש שנים. מאז פתיחת המסעדה יהודה הביא  אלי כל כמה חודשים מצטיינים שחינך ולימד אותם לשמור על המדינה שלנו. יהודה היה ועודנו עבורי איש מיוחד וצנוע שתמיד אמר לי ‘’תודה'' והעריך את זה שאני מפנק ונותן להם, ‘’זה לא מובן מאליו'' אמר לי ואני תמיד אמרתי לו ‘’יהודה תודה לך שאתה שומר עלינו''. יהודה זה איש שתמיד דאג לחיילים שלו ואני עשיתי חלק קטן בזה שדאגתי  להם שהם הגיעו אלי ונתתי להם להרגיש הכי בבית שאפשר.
הייתה לי הזכות להרים להם את המורל אחרי מבצע בג’נין כשהיה להם ערב קשה עם פצועים''.

‘’יהודה זה איש שאנחנו ‏צריכים להודות לו על כל מה שעשה ונתן בשבילנו ובשביל החיילים שלו. הודה הגיבור נפל בקרב בשבוע שעבר עם חלק מהחיילים (חלקם בתמונה) על מנת להגן על הבית ולשמור עלינו! יהודה, אנחנו נמשיך את הדרך שלך, הנתינה האין סופית והצניעות.  אוהב אותך תמיד. תשמור עלינו מלמעלה''.

טל לב, הרבה לפני המלחמה, היה פונה באמצעות הרשתות החברתיות למי שמכיר חיילים או קבוצות חיילים, אותם מזמין לערב גיבוש במסעדה. 

יהי זכרו ברוך!