השר קרעי ביקר בפזורה, הבטיח לטפל במיגון ובקליטת אזעקות צבע אדום

השר שלמה קרעי לבדואים שנפגעו מטיל חמאס ביום הראשון ללחימה: ''יש בינינו שותפות גורל. אנחנו ניצבים מול אותו אויב לא אנושי''
send whatsapp messsage send FB messsage
השר קרעי בסמוך למיגון שהוצב ביישוב (צילום פרטי)

שר התקשורת שלמה קרעי ביקר היום, שני,  אצל בני שבט אל גורעאן בפזורה הבדואית בנגב ופגש את בני המשפחה שאיבדה שמונה מבניה מפגיעת הטילים שירה החמאס בשבת השחורה.

השר קרעי היה אורחו של ראש מועצת אל קסום סלאמה אל אטראש. ראש המועצה הציג בפניו את התנאים הקשים ומסכני החיים שבהם חיים תושבי הפזורה הבדואית. הן בעתות חירום מבחינת היעדר מיגון בסיסי והן מבחינת קשיי התלמידים ללמוד באמצעות זום בגלל היעדר תנאי תקשורת בסיסיים. סלאמה אל אטראש הדגיש את התרומה האדירה של לוחמים בדואים אמיצים שנלחמו בעוטף והצילו חיים של אזרחים ולוחמים רבים.

השר קרעי אמר כי הוא בא כדי להכיר ולהוקיר את המשפחה שנפגעה כה קשה במלחמה. הוא אמר כי משרדו פועל בימים אלה במרץ לשפר את תנאי התקשורת בריכוזי הפזורה הבדואית ולו בעזרת פתרונות זמניים שיתנו מענה לצורכי הלמידה של התלמידים וכן לקליטת התראות צבע אדום. השר קרעי אמר כי הוא מייחל ליום אחרי המלחמה שבו גם היהודים וגם הבדואים לא יצטרכו מיגוניות או ממ״דים אלא יחיו בביטחון מלא.
...