''ציר נאמן'' יערכו בשבוע הבא ''מצעד ענק'' נגד ה''ליברליות הלהט''בית'' בבאר שבע

‘’הגיע הזמן לצאת למצעד משלנו. כזה בו נקדם את זהות בני עמנו וערכיו. הגלובליסטים מהשמאל מנרמלים לנו תאוות בשר,  מין ותסביכי מגדר מגיל 0  ומחריבים לחלוטין את ערך וכבוד המשפחה'', אומרים ב''ציר נאמן''
send whatsapp messsage send FB messsage
הרב נחום קרליץ, ראש רשימת ''ציר נאמן'' (צילום: מתוך הפייסבוק האישי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

האם באר שבע תגיד ‘’לא'' לאגנ'דה הליברלית-להט''בית שחלקים מאוכלוסייתה חשים מאויימים מפניה ותושביה יצטרפו לתהלוכת ספרי תורה המארגנת בשבוע הבא מפלגת ‘’ציר נאמן'' בראשות הרב נחום קרליץ, המתמודד למועצת העיר? קרליץ, המנסה שוב את כוחו בהתמודדות  למועצת העיר,  מוריד הפעם את הכפפות כנגד השמאל, הלהט''בים והאג'נדות הליברליות, בהן ‘’אג'נדה 2030'' לסדר עולמי חדש.   קרליץ הוא אחד המתנגדים הבולטים בבאר שבע לעריכת מצעדי הגאווה בעיר וכנגד פעילים ליברליים.
 


הגלובליסטים מהשמאל מנרמלים לנו תאוות בשר,  מין ותסביכי מגדר מגיל 0  ומחריבים לחלוטין את ערך וכבוד המשפחה
 
המסלול שנקבע אינו מקרי, אלא זהה לזה של מצעד הגאווה בבאר שבע: צעדת ספרי התורה תצא ממרכז חן, בו נמצאים דרך רחוב שמעוני ועד לרחבת עיריית באר שבע. הוא וקראא לתושבי באר שבע מכל הדיעותץ לבוא והתנגד לאג'נדות הזרות לאופייה של העיר. 

 

ההודעה שהופצה בוואצאפ (צילום: מסך)‘’הגיע הזמן לצאת למצעד משלנו. כזה בו נקדם את זהות בני עמנו וערכיו. הגלובליסטים מהשמאל מנרמלים לנו תאוות בשר,  מין ותסביכי מגדר מגיל 0  ומחריבים לחלוטין את ערך וכבוד המשפחה'', אומרים ב''ציר נאמן''.

יחד עם זאת, הם מודעים כי ‘’תיתכן התנגדות לתהלוכה זו, משונאי עמנו ומורשתנו. הם לא רלוונטיים, אנחנו הרבה יותר  ודורשים לחיות על פי אמונתנו  בארץ ישראל מדינת העם היהודי''. ‘’תגיעו בהמוניכם, בואו נראה לגלובליסטים  מה אנחנו חושבים על הסדר העולמי החדש שלהם, אותו הם דוחפים לכולנו במרמה וכפייה''. ‘’יוצאים לדרך, המדינה עבורנו, לא אנחנו עבור המדינה. ניפגש לתפילת מנחה ביום שלישי 10.10.23 בשעה 16:15 במרכז חן רחוב ביאליק שכונה ב''', נמסר.