סקר הבחירות המוניציפליות 2023: למי תצביעו לראשות ולמועצת עומר?

הסקר הגדול והמקיף של חדשות באר שבע והנגב! 3 מועמדים לראשות, 9 כסאות במועצה, 5 רשימות המתתמודדות למועצת עומר, 5 שאלות בסקר וקול אחד שלכם.
send whatsapp messsage send FB messsage

בעומר זו תהיה הפעם הראשונה, מזה 33 שנה, שראש המועצה הוותיק, פיני בדש, לא יתמודד, אחרי שהודיע על סיום עשייתו המוניציפלית. מבין חמש הרשימות, שתיים הגישו את מועמדותן למועצה מבלי להצהיר על תמיכה באחד מהמועמדים לראשות.

 

 

לראשות המועצה מתמודדים

סימה כחלון  - עומר יכולה יותר בראשות 
יוסי כהן  - סיעת קהילה 
ארז בדש  - עומר אחת


הרשימות המתמודדות למועצה בעומר

עומר יכולה יותר בראשות סימה כחלון
סיעת קהילה בראשות יוסי כהן
עומר אחת בראשות ארז בדש
רשימת "חוזה חדש" בראשות אמירה חכמון
רשימת ''נעשה ונצליח'' בראשות פיני דלויה

סימה כחלון, עומר יכולה יותר:  סימה הייתה בעשור האחרון חברת מועצה בקואליציה עם פיני בדש, לפני חמש שנים התמודדה מולו ברשימת ‘’עומר יכולה יותר'', והפסידה והחליטה לשבת באופוזיציה. בהתמודדות הנוכחית, היא מבקשת לתת דגש לנושאים חשובים ביישוב, כגון שטחי הציבור, חינוך, ביטחון ורווחת התושבים.

יוסי כהן, סיעת קהילה: כהן, איש עסקים ויזם, מתמודד לראשות המועצה כאשר ברשימתו מירב סוברנו, בכירה ברשת "פתאל"  וצחי שפונט, מנהל בטחון במשרדי ממשלה בדרום. בין הנושאים אותם הוא מבקש לקדם: שיתוף בעלי מקצוע בנושא הגנה על היישוב, חיזוק המשילות והחזרת הביטחון האישי לתושבים.

ארז בדש, עומר אחת: בדש הינו בעל הניסיון רב בזירה המוניציפלית, בתפקידו האחרון שימש כראש מועצת נאות חובב.  על אף שהוא אחיינו של ראש המועצה היוצא, בכירים שעבדו עם ארז בדש ניכר כי מדובר בהפכים בשיטות הניהול ובעיקר בטמפרמנט המתון לעומת הדוד. בדש האחיין זכה לכינוי "מבריא החברות והארגונים".

רשימת "חוזה חדש" בראשות אמירה חכמון: הרשימה מורכבת מגרעין של מתנגדי השינויים במערכת המשפט.בין הנושאים אותם מבקשת הרשימה לקדם: מנהל תקין, מצויינות בחינוך, טיפוח המרחב הציבורי ושמירה על ביטחון התושבים.

רשימת ''נעשה ונצליח'' בראשות פיני דלויה, אשר הכריז התמודדותו, אך טרם פרסם את הרכב רשימתו. דלויה הינו עורך דין, תושב עומר.